צרו קשר : 054-8877-070

בניה מפנל מבודד

מלאו את הפרטים הבאים:

אין ספק כי אחד מפלאי טכנולוגיית הבניה החדשה הוא השימוש בפנלים מבודדים. בניה מפנל מבודד ממולא בחומר מבודד הפכה לדבר החם בעולם הבניה בשל היתרונות הגדולים שמציעה בניה מסוג זה. עמידות ובידוד ברמה הגבוהה ביותר יחד עם העובדה כי מדובר בחומר גלם ידידותי לסביבה, גמיש, אסתטי ודחוס הפכו אותו ללהיט בקרב כל אדם המעודכן בחידושים בעולם הבניה.

פנלים אלה מורכבים משתי שכבות מתכת מגלוונת ביניהן נמצא החומר מבודד כלשהו דוגמת צמר סלעים או פוליסטירן המוכר לנו בתור קלקר. יכולת הבידוד שלו שווה ל-50 ס"מ של בלוק איטונג או 150 ס"מ של בטון. עמידותו המוחלטת לקור, חום ומים הופכת חומר זה לאחד המבודדים הטובים שניתן למצוא, אם לא הטוב שבהם.

בונים נכון – בניה מפנל מבודד

היתרונות הנ"ל מאפשרים לכל בית לחסוך בעלויות קירור וחימום הבית בחודשי החורף והקיץ. הבידוד המוחלט מאפשר לטמפרטורת הבית להישאר נעימה בכל עונות השנה, מה שהופך את החומר לידידותי לסביבה הודות לחיסכון באנרגיה. גם העובדה כי מדובר בחומר קל לבניה והרכבה הופכת אותו לידידותי יותר לסביבה משום שכך ניתן לחסוך ימים ארוכים של רעש, זיהום ולכלוך הנגרמים בתהליכי בניה מסורתיים.
על מנת לסבר את האוזן, עבודת ההתקנה של הפנלים עצמם לוקחת כ-48 שעות עבור כל חדר, כאשר מרבית עבודת הייצור וההרכבה נעשית מבעוד מועד במפעל עצמו.

 

בניה מפנל מבודד בטכנולוגיה המתקדמת

טכנולוגיה מתקדמת זו כמו גם טכנולוגיות בניה קלה אחרות מהוות את הבסיס לעבודות המוצעות לכם בחברת "בניה קלה". החברה מתמחה במגוון עבודות כמו :

  • החלפת גגות אסבסט בגגות קלים
  • שיקום מבני תעשייה
  • גידור אזורי בניה
  • קונסטרוקציה ועבודות ריתוך
  • עבודות מסגרות
  • חיפוי קירות וגגות

נשמח להחליף במהירות את הגג שלכם בגג המורכב מפנלים מבודדים וידידותיים לסביבה. נוכל להרכיב עבורכם גם תעלות מים ומרזבים מכל הסוגים אשר יאפשרו לגג להישאר יבש ולבית להישאר נקי מרטיבות.
פנו אלינו כעת ונשמח להעמיד לרשותכם אנשי מקצוע מובילים אשר יטפלו בכל בקשה במקצועיות ויעילות.

בניה מפנל מבודד במרכז

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים