צרו קשר : 054-8877-070

פינוי אסבסט

מלאו את הפרטים הבאים:

פינוי אסבסט הפך בשנים האחרונות למשימה לאומית לאחר שהתגלו הסכנות הרבו הטמונות בו. כתוצאה מכך בשנת 2011 נחקק חוק המורה על הפסקת השימוש באסבסט בבניה כמו גם הוראה להיפטר במידת האפשר מגגות האסבסט הקיימים. כתוצאה מכך אנשים רבים החלו לחפש פתרונות חיפוי חדשים לביתם, כאשר רצונם של מרבית האנשים הוא למצוא חיפוי במחיר נוח אשר מציע בידוד תרמי ואקוסטי, משך חיים ארוך ועמידות למזג האוויר ואש. אחת האופציות הטובות ביותר היא שימוש בפנלים מבודדים המורכבים משתי שכבות של מתכת מגלוונת ביניהן נמצא חומר מבודד כמו פוליאוריטן או קלקר אשר מספק את כל התכונות הנ"ל ועוד רבות אחרות.

פינוי אסבסט בקלות

לא רק שפינוי האסבסט ימנע מכם סכנה לחלות במחלות זיהומיות בדרכי הנשימה ואף בסרטן – אלא גם שיש כיום פתרונות בניה מהירים וקלים אשר מטיבים עם הסביבה ואף זולים יותר מפתרונות בניה ישנים כמו יציקות בטון. השימוש בקונסטרוקציות פלדה היוצרות את השלד להנחת פנלים מבודדים מאפשרת לחסוך ימים ושבועות ארוכים של בניה, רעש וזיהום משום שהשלד מגיע מוכן מן המפעל, כמו גם הפנלים אשר ניתן לשרטט במידות מדויקות מבעוד מועד.

דרך נוספת לקירוי מבנים היא שימוש באסכורית. האסכורית הינה פח מגלוון הניתן לחיתוך בגדלים שונים. המרווח בין כל חלק הוא רב מה שמאפשר בניה קלה ומהירה יותר משום שאין צורך במספר רב של חלקים. החלקים מוברגים אחד לשני בקלות רבה עד כי אנשים יכולים לעשות זאת בעצמם. האסכורית משמשת הן לבתים פרטיים ותוספות בניה, הן למבני תעשיה והן לגידור ותחימה (כמו לדוגמא באזורי בניה).

בניה קלה – נפטרים מן הסכנה בעזרת פינוי אסבסט

הגיע הזמן להיפטר מן הסכנה הרבה הטמונה בגג אסבסט. חברת "בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת" תשמח לבצע עבורכם את העבודה בעזרת אנשי המקצוע הטובים והמקצועיים ביותר בתחום. לאחר יותר מעשור בתחום הבניה הקלה אנו מביאים עמנו את פתרונות הבניה היעילים, הירוקים והאיכותיים ביותר. פנו אלינו כעת והשאירו את סכנת האסבסט מאחור.

פינוי אסבסט בצפון ובמרכז

פינוי אסבסט בצפון ובמרכז

ישנם חומרים אשר דורשים טיפול של אנשי מקצוע מיומנים. פינוי אסבסט הוא פעולה שלא כל אחד מורשה לבצע אותה ודרוש אישור מיוחד של המשרד לאיכות הסביבה על מנת להציע שירות מסוג זה. היות שמדובר בחומר שתפרק בקלות ונישא ברוח אז ישנם אמצעי זהירות רבים שיש לנקוט בהם כאשר מחליטים על הובלה או פירוק של החומר. קבלן אשר מחזיק בכל האישורים הנדרשים יבצע את העבודה מבלי לסכן את עוברי האורח והתושבים אשר מתגוררים בסמוך לאתר העבודה. גגות ובנייה קלה היא חברת בנייה בעלת אישור מאת המשרד לאיכות הסביבה שמתיר לה לבצע פירוק ופינוי של אסבסט. בנוסף החברת עוסקת גם בבנייה קלה מסוגים שונים.

פינוי אסבסט – איך זה מתבצע?

את העבודה יבצע כאמור רק קבלן שיש לו את האישור לשם כך. בשלבים הם חשובים מאוד ויש לעקוב אחריהם ולבצע אותם על פי הסדר:

  • ראשית יש ליידע את הסביבה הקרובה על התחת העבודה המדויקת. זאת ניתן לעשות על ידי פיזור עלונים או פניה לתקשורת המקומית.
  • חשוב לשלט את האזור ברדיוס משמעותי. השלטים צריכים להיות ברורים ולהכיל את כל המידע הנדרש לגבי העבודות.
  • בעל המקצוע יגיע למקום ויחל בפירוק איטי של האסבסט. במהלך העבודה לא יעשה שימוש בכלים כבדים כלשהם שכן הם עלולים לגרום לחלקיקים רבים להתרומם ולהתפשט בכל האזור.
  • כל העובדים בפרויקט יהיו מוגנים על ידי ביגוד מיוחד שכולל גם מסכות מיוחדות שימנעו מהם לשאוף את החלקיקים המסוכנים.
  • את האסבסט יש לפנות אך ורק לאתר הטמנה מורשה ואסור בשום אופן לשרוף אותו.
  • לאחר שכל האסבסט יפונה מהאזור באופן בטוח ניתן יהיה להתחיל בתכנון הגג החלופי על פי בחירתו של הלקוח.

פינוי אסבסט מחיר משתלם לפונים מהאתר

כאמור מדובר בחומר מסוכן ולכן יש לפנות אך ורק לגוף מוסמך. ישנם מפרקי אסבסט בעלי רישיון וחשוב לוודא שמי שמגיע לבצע את העבודה הוא קבלן מורשה. סילוק באסבסט יעשה רק למטמנות שמורשות לקבל את החומר הזה ולא כל אתר הטמנה שיש. בכל מקרה כדאי להתייעץ עם אנשים אשר מבינים בנושא ולא לנסות לטפל באסבסט לבד.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים