צרו קשר : 054-8877-070

פירוק אסבסט

רוצים לפרק את גגות האסבסט?

חברת גגות בנייה קלה, המתמחה בפירוק אסבסט, תשמח לפרק עבורכם את גגות האסבסט שלכם ותפנה אותם לאחת ממטמנות האסבסט המאושרות באזור מגוריכם. האסבסט הוא חומר מסוכן שמחייב את העובדים הבאים עמו במגע ללבוש בגדים מתאימים ולחבוש מסכות עם פליטרי אוויר.

פירוק ופינוי אסבסט – למה וכמה זה חשוב?

מחקרים של למעלה מ -15 שנה מגלים כי סיבי האסבסט הם חומרים שמסכנים חיי אדם.  כתוצאה מכך, חל תהליך נמרץ של פירוק ופינוי האסבסט לאתר הטמנה מורשה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. עוד התגלה , שמבנים וגגות אסבסט ישנים מתפוררים ומשחררים סיבים לאוויר ומהווים סכנה לסביבה.
חוק האסבסט נחקק בשנת 2011 לאחר שהתגלה שהאסבסט הוא חומר מסרטן והוא האחראי להיווצרות סרטן  המזותליומה – סרטן אלים במיוחד שנובע מחשיפה לאסבסט. הוכח שהנפגעים מנזקי האסבסט לאו דווקא באו במגע ישיר עם האסבסט, די שנשמו את אבק האסבסט.
החוק החדש אוסר על שימוש באסבסט ומחייב פינוי הדרגתי של האסבסט. האסבסט שימש לחיפוי גגות במבנים ציבוריים, בבסיסי צהל, במבני תעשייה, לולים ועוד.

איך תהליך פרוק ופינוי האסבסט מתבצע?

תהליך פינוי אסבסט הוא תהליך המחייב התערבות של גורם ביצוע מומחה ומוסמך, בשל סכנות הבריאות העלולות להיגרם כתוצאה מחוסר מקצועיות וידע. חברת "גגות בניה קלה" הינה חברה צעירה ודינמיט בעלת ניסיון רב  בתחום פינוי אסבסט ופירוק גגות אסבסט, וערוכה לביצוע פרויקטים בכל הקף, במינימום זמן ומקסימום מקצועיות בהתאם להנחיות הקפדניות של המשרד לאיכות הסביבה.

פתרונות אלטרנטיביים ללוחות האסבסט!

לגגות בנייה קלה יש שלל פתרונות קירוי איכותיים להחלפת לוחות האסבסט ,כגון: פאנלים מבודדים, רב רעף,  פלרוף,  סנטף, רעפי שינגלס. אסכורית ועוד ..בנוסף מתמחה החברה בשיקום כל סוגי הגגות  ובניית קונסטרוקציות מתכת ברמה גבוהה.

עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים