צרו קשר : 054-8877-070

איסכורית מבודדת

מלאו את הפרטים הבאים:

איסכורית מבודדת הפכה לשימושית ונפוצה מאד בימינו אנו, ימים בהם ישנו דגש על קלות בניה ושימוש בחומרים רב שימושיים הניתנים להרכבה במהירות. כיום ישנם חומרי בניה המציעים מגוון תועלות המתעלות על פתרונות בניה ישנים והאיסכורית הוא אחד מהם.

האיסכורית הינה רב שימושית ומשמשת לבניית גגות וקירות. בעוד האיסכורית הרגילה הינה לוח פח מגולוון וגלילי ללא יכולות בידוד, הרי שבאיסכורית מבודדת מתווסף חומר מבודד בין לוחות הפח. השילוב בין החומרים מחבר בין יתרונות האסכורית לבין יתרונות הבידוד. כך מתקבל חומר קל להתקנה, זול לתחזוקה, בעל תוחלת חיים ארוכה, יעיל, איכותי ובמחיר נמוך.

איסכורית מבודדת – סוגי בידוד 

אילו סוגי בידוד תוכלו למצוא באסכורית מבודדת ? ישנם 2 סוגי בידוד נפוצים אשר נמצאים בשימוש נרחב הודות ליתרונות שלהם :

  • לוחות אסכורית עם מילוי צמר סלעים דחוס – צמר הסלעים מספק עמידות לאש ולטמפרטורות גבוהות. צמר סלעים דחוס הינו חומר מונע בעירה מה שהופך פאנלים אלה לאופטימליים עבור אזורים בהם עשויה להתלקח אש כמו לדוגמא מבנים תעשייתיים, מבני ציבור, מעבדות וכדומה.
  • לוח אסכורית עם מילוי פוליסטרן (קלקר) – פוליסטרן הוא החומר הנמצא בפאנלים מבודדים הנמצאים בשימוש נרחב בבניה הירוקה. חומר זה מאפשר בידוד טרמי מעולה, כזה השומר על מעלות יציבות בבית. הדבר מאפשר חיסכון בחשמל עקב ירידת הצורך בשימוש במזגן. בן דודו של הפוליסטרן הוא הפוליסטרן המוקצף. חומר זה נחשב למבודד הטרמי הטוב ביותר הקיים בשוק הבניה.

איסכורית מבודדת מחיר משתלם במיוחד

סודות הבניה הקלה מתגלים אט אט לציבור וחושפים בפניהם שיטות בניה מהירות, קלות, רב שימושיות וידידותיות לסביבה. בניה קלה וירוקה מציעה יתרונות בכל הפרמטרים, הן מבחינת שימוש מועט בכוח אדם, הן במשך העבודה הקצר, הן באיכות החומרים, הן במחיר והן בהיותם ברי קיימא. העולם המודרני הוא עולם של קידמה, הגיע הזמן שגם אתם תתקדמו לפתרונות הבניה של המאה ה-21.

פנו כעת אל "בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת" והתחילו לבודד את הבית בקלות.

איסכורית מבודדת מחיר משתלם במיוחד

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים