צרו קשר : 054-8877-070

איסכורית מבודדת

מלאו את הפרטים הבאים:

איסכורית מבודדת הפכה לשימושית ונפוצה מאד בימינו אנו, ימים בהם ישנו דגש על קלות בניה ושימוש בחומרים רב שימושיים הניתנים להרכבה במהירות. כיום ישנם חומרי בניה המציעים מגוון תועלות המתעלות על פתרונות בניה ישנים והאיסכורית הוא אחד מהם.

האיסכורית הינה רב שימושית ומשמשת לבניית גגות וקירות. בעוד האיסכורית הרגילה הינה לוח פח מגולוון וגלילי ללא יכולות בידוד, הרי שבאיסכורית מבודדת מתווסף חומר מבודד בין לוחות הפח. השילוב בין החומרים מחבר בין יתרונות האסכורית לבין יתרונות הבידוד. כך מתקבל חומר קל להתקנה, זול לתחזוקה, בעל תוחלת חיים ארוכה, יעיל, איכותי ובמחיר נמוך.

איסכורית מבודדת – סוגי בידוד 

אילו סוגי בידוד תוכלו למצוא באסכורית מבודדת ? ישנם 2 סוגי בידוד נפוצים אשר נמצאים בשימוש נרחב הודות ליתרונות שלהם :

  • לוחות אסכורית עם מילוי צמר סלעים דחוס – צמר הסלעים מספק עמידות לאש ולטמפרטורות גבוהות. צמר סלעים דחוס הינו חומר מונע בעירה מה שהופך פאנלים אלה לאופטימליים עבור אזורים בהם עשויה להתלקח אש כמו לדוגמא מבנים תעשייתיים, מבני ציבור, מעבדות וכדומה.
  • לוח אסכורית עם מילוי פוליסטרן (קלקר) – פוליסטרן הוא החומר הנמצא בפאנלים מבודדים הנמצאים בשימוש נרחב בבניה הירוקה. חומר זה מאפשר בידוד טרמי מעולה, כזה השומר על מעלות יציבות בבית. הדבר מאפשר חיסכון בחשמל עקב ירידת הצורך בשימוש במזגן. בן דודו של הפוליסטרן הוא הפוליסטרן המוקצף. חומר זה נחשב למבודד הטרמי הטוב ביותר הקיים בשוק הבניה.

איסכורית מבודדת מחיר משתלם במיוחד

סודות הבניה הקלה מתגלים אט אט לציבור וחושפים בפניהם שיטות בניה מהירות, קלות, רב שימושיות וידידותיות לסביבה. בניה קלה וירוקה מציעה יתרונות בכל הפרמטרים, הן מבחינת שימוש מועט בכוח אדם, הן במשך העבודה הקצר, הן באיכות החומרים, הן במחיר והן בהיותם ברי קיימא. העולם המודרני הוא עולם של קידמה, הגיע הזמן שגם אתם תתקדמו לפתרונות הבניה של המאה ה-21.

פנו כעת אל "בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת" והתחילו לבודד את הבית בקלות.

איסכורית מבודדת מחיר משתלם במיוחד

איסכורית מבודדת הינה איסכורית פח פשוטה שעברה שדרוג על מנת לשפר את יכולות הבידוד של החומר. איסכורית זו זמינה במגוון צורות וחומרי בידוד בעל תכונות שונות למטרות מגוונות. החל מקלקר ועד לצמר סלעים דחוס המהווה חומר בידוד לטמפרטורות גבוהות ומהווה חומר בטוח מפני אש, ניתן להתאים ולשכלל את האיסכורית המבודדת לטובת כל מטרה. לכן, האיסכורית המבודדת מהווה חומר מצוין ליצירת בידוד ברמה גבוהה לכל מטה. אנו בחברת בניה קלה נשמח לסייע לכם בייעוץ והתאמה של פח האיסכורית והחומר המבודד המתאים לצרכי המבנה שלכם בכל עת.

 

איסכורית מבודדת והשימוש בה

מעצם היותה של האיסכורית המבודדת חומר מודולרי הניתן לייצור לפי דרישות הלקוח, השימוש באיסכורית מבודדת הפך בשנים האחרונות לנפוץ ביותר במגוון תחומי בניה ושיפוצים. בתי עסק רבים, כמו גם אנשים פרטיים, בוחרים לתחום חללי עבודה ומגורים בסוגים שונים של האיסכורית. ישנן כמה מעלות ייחודיות לאיסכורית המבודדת שמושכות אנשים רבים לבחור בה על פני פתרונות בניה אחרים:

  • עלות יצירת משטח איסכורית נמוכה משמעותית מכל תחליף תחימה אחר
  • הרכבת האיסכורית המבודדת קלה ופשוטה מאוד
  • ניתן להתאים את האיסכורית המבודדת לשינויים עיצוביים עתידיים בחלל- פעולה פשוט של פירוק הפנל המבודד והרכבתו מחדש, מציגה חלל פנימי שונה לגמרי.
  • האיסכורית המבודדת מותאמת להגן על חלל העבודה מפני נזקי חום וקור, עמידה באש וככלל בטיחותית מאוד.
  • האיסכורית המבודדת מונעת חדירה של מי גשמים למבנה.

בהתייחס למעלות אלה, איסכורית מבודדת היא תחליף קירוי תחימה ובניה מצוין למגוון מטרות בעלות מזערית והתאמה מקסימלית.

 

אז קדימה, להתקנה!

מעוניינים לשפץ את המרפסת? להוסיף קירוי עילי למחסן החברה שלכם? או לייצר בידוד ייחודי למתחם העבודה? אנחנו כאן בשבילכם! חברנה בניה קלה מספקת שירותי ייעוץ והתאמה לכל סוגי האיסכורית המבודדת. הציגו בפני המומחים של בניה קלה את הצרכים והדרישות שלכם, אנחנו נבנה לכם את הפתרון המשולם. הצוות המקצועי שלנו בנוי מאנשי שטח המכירים את כל סוגי חומרי הבידוד הקיימים בשוק כיום, ובמקצועיות ואדיבות ימצאו לכם את החומר המתאים לכם, במהירות האפשרית!

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים