לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  איסכורית

  מהי איסכורית? איסכורית היא פח רב שימושי המשמש לקירוי והקשחה של מבנים. האיסכורית נפוצה בבניית גגות וגם בבניית קירות. התקנתה של האיסכורית נוחה ונעשית על ידי הברגתה על גביו של שלד תומך.

  את האיסכורית תוכלו למצוא כמעט בכל מחסן או מבנה תעשייתי כיום בישראל. ניתן לשדרג את האיסכורית הבסיסית על ידי הוספת חומר מבודד בין לוחות האיסכורית: החומר המבודד לרוב יהיה מקלקר, צמר סלעים ופוליאוריטן מוקצף. על ידי הוספת החומר המבודד בין לוחות האיסכורית נוצרים פנלים מבודדים אשר מעניקים יתרונות רבים כמו בידוד תרמי ואקוסטי, חסינות אש ועוד

  איסכורית לבניית גגות

  האיסכורית היא פלדה מגלוונת המגיעה בצורת לוחות בעלי 4 עד 5 גלים ראשיים. לוחות אלה יכולים להגיע בגדלים ואורכים שונים כמו גם במגוון צבעים. שימושם העיקרי הוא גידור שטחי בניה, מחסנים, גגות, החלפת גגות אסבסט, מבני תעשיה ועוד. לאסכורית ישנם יתרונות רבים כמו:

  • חוזק מכאני גבוה.
  • מגוון צבעים בהם ניתן לצבוע את החמר.
  • עמידות גבוהה לתנאי מזג האוויר.
  • ניתן להתקנה על גגות קמורים.
  • קל ופשוט להתקנה ביחס לחומרים אחרים.
  • זול ביחס לאלטרנטיבות גידור אחרות.
  • התאמה מדויקת של הגודל לדרישות הלקוח.

  אנחנו ב"בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת" מודעים לכל היתרונות הללו וממליצים ללקוחותינו בחום לאמץ את האיסכורית לביתם או לבית העסק.

  איסכורית – עוברים לגג חדש

  אם הגיע הזמן להחליף את גג האזבסט המסוכן בגג ידידותי לסביבה, אם ברצונכם ליהנות מן מיתרונות הבידוד של פאנלים מבודדים, אם אתם רוצים להקנות מראה אסטטי יותר למבנה או שטח הבניה וגם לסגירת מרפסת – זה הזמן ליצור קשר עם "בניה קלה" ונשמח לבצע עבורכם את מלאכת ההחלפה וההתקנה.

  "בניה קלה" מעסיקים את אנשי המקצוע המובילים בתחום אשר עם מלוא המקצועיות והאדיבות ישמחו לבצע עבורכם גם עבודות מסגרות, עבודות ריתוך, שיקום מבנים ועוד. פנו אלינו כעת ועיברו לגג חדש.

  איסכורית

  איסכורית מחיר הכי משתלם – בגגות בנייה קלה

  עולם הבנייה עוסק בחומרים שונים אשר אנו עושים בהם שימוש על פי הצורך והמטרה של המבנה אותו אנו בונים. אמנם בטון נחשב כיום בתור החומר החזק ביותר ורב המבני נבנים מיציקת בטון וברזלים, אך ישנם חומרים חדשים וקלים אשר מספקים הגנה, חום ובידוד וגם קלים מאוד להתקנה. איסכורית היא בעצם שם כולל ליריעות פח שמשמשים בתור חומר גלם בענף הבנייה. מדובר על פח מגלוון והוא מגיע בעוביים שונים. גגות ובנייה קלה היא חברה אשר עוסקת במגוון תחומים שקשורים בשיקום גגות, פירוק גגות אסבסט ועוד.

  מה עושים עם איסכורית?

  את החומר ניתן להזמין לפי דרישה ובדרך כלל הוא יהיה צבוע בצבע לבן. בענף הבנייה שמשתכלל עם השנים אפשר למצוא חומרים חדשים אשר מחליפים את הבנייה המסורתית. יריעות פח הן פתרון מצוין לחיפויים, גידור, בנייה של מחיצות, וגם בניית מבנים קלים, שכן מדובר בחומרים נוחים לבנייה. מכיוון שצורתו היא הנדסית תכונה זו מאפשרת לה להיאחז באחת בשנייה וליצור משטחים חזקים ויציבים.

  שילוב של קורות תמיכה במבנה יוצרת חוזק ועמידות גבוהה מאוד לאורך זמן וכנגד פגעי מזג האוויר. הבנייה היא בשיטה מודולרית מה שמקנה לה גמישות רבה מבחינת התכנון וההנדסה. ניתן לחזק את המבנה על ידי קורות עץ וברגים או מוטות מתכם שמרותכות אחת לשנייה. זהו השלב בראשון בבנייה ועל גביו מתקינים את יריעות הפח המגלוון. הברגים משמשים לשתי מטרות:

  • לחזק את המתקן.
  • לאטום את החורים.

  על כן, הברגים מכילים דסקית מיוחדת בראש הבורג שהיא בעצם קפיץ שנועל ובחלק התחתון ישנו גומי שאוטם את החור שקדחנו.

  תחזוקת איסכורית:

  האיסכורית זקוקה לאחזקה מינימלית. בתום ההרכבה שלה יש לטאטא את השבבים שנוצרו בגלל הקדיחות. אם המבנה ממוקם במקום מוצל תחת עצים כדאי לסלק את עלי השלכת כדי למנוע מהלחות שנכלאת בהם להזיק לפח המגולוון ולהחליד. רצוי לפנות לחברה אשר עוסקת בבניית גגות, חברת רצינית מחזיקה אנשי צוות מיומנים אשר יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. אם אתם לא בטוחים, ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע שישמחו לתת טיפים בנושא זה.

  איסכורית היא משטח פח דק המעוצב באופן מיוחד לבידוד ותחימת חללים. ככלל, מיוצרת האיסכורית מפח מגולוון רב שימושי שצורתו עוצבה לכדי גלים, עם זאת, ניתן לשדרג את תרכובת החומרים כדי לייצור בידוד ברמה גבוה יותר לפי בקשת הלקוח. אופן ההרכבה הנגיש של גג איסכורית, המאופיין בצורת בניה קלה מפנלים בודדים, הפך את האיסכורית לפתרון זמין ונוח להחלפת גג אסבסט. אנו בחברת "בניה קלה" נסייע לכם לבחור את האיסכורית המתאימה ביותר לצרכי העסק שלכם.

  יתרונות התקנת איסכורית מבודדת

  בניה מפנל מבודד באיכות גבוהה משמרת את מתחם העבודה בטמפרטורה רצויה לאורך זמן. לכן מרכזי תעשייה רבים, מפעלים ואפילו בתים פרטיים עושים שימוש רב באיסכורית כחיפוי עילי. התקנת איסכורית הן בתור גג למבנה או מרפסת בבית אם כך, יכולה להיות אפקטיבית ביותר אל מול פתרונות בנייה אחרים. גג פנל מבודד מאיסכורית הוא בעל יתרון משמעותיים בתחום החיפוי המבודד בעיקר כי:

  • התאמת הרכבו של החומר המבודד לצרכי המבנה.
  • הרכבה קלה באופן יחסי של הפנלים.
  • התאמת הפנלים לגודל הרצוי לפי דרישות הלקוח.
  • הרכבת פנלים על משטחים בצורות וזוויות שונות.
  • החלפת גגות האסבסט באופן יעיל.
  • שימוש בקונסטרוקציות מתכת בעל כושר נשיאת משקלים גבוה – שומר על האיסכורית במקומה ומונע את קריסתה.
  • עלות הייצור וההרכבה נמוכות באופן יחסי לחומרי אחרים.

  בהינתן יתרונות אלו, איסכורית מבודדת תהווה פתרון בניה יעיל ואיכותי אשר מבטיח תוצאות בידוד והגנה מעולות תוך עלויות מזעריות.

  איסכורית – שלוש ארבע ולהרכבה!

  החלטתם לשפץ? פירוק אסבסט במתחם העבודה שלכם הוא הפרויקט הגדול הבא? הגעתם לכתובת הנכונה. צרו קשר עוד היום עם חברת "בניה קלה" להתאמת חיפוי איסכורית מיוחד למתחם שלכם,  פינוי אסבסט ויצירת חלל נעים לשהייה ולעבודה. בחברת "בניה קלה" ישמחו לסייע לכם בהתאמת המידות והאיסכורית הדרושה לכם לכל מטרה. אל תחששו להביע את כל צרכי המתחם והשוהים בו, מומחי החברה ימצאו את הפתרונות הנכונים לכם באופן אישי.

  פנו אלינו לייעוץ והתאמה ראשונית והתחילו לתכנן את החלל האולטימטיבי לצרכים שלכם עוד היום!

  איסכורית

  בעולם הבנייה, ישנם לא מעט אתגרים שהופכים את החיים של אדריכלים, מהנדסים ויזמים למסובכים ביותר. ואולם, אם אתם רוצים ליצור יש מאין מבנה חדש ולשמור על זמני עבודה הגיוניים וריאליים, חשוב לנסות להשתמש בכל החומרים החדישים ביותר הקיימים בתחום הבנייה ולשפר את היעילות של עבודת כל הגורמים המעורבים בתהליך הבניה. אחת הדרכים הקלות ביותר לבצע ייעול תהליכי העבודה היא על ידי שימוש בשיטות בנייה קלה אשר כוללות חומרים כמו איסכורית מבודדת. כך אתם יכולים לשפר בצורה משמעותית את זמני העבודה ועדיין להביא את אותה רמת הבניה שהלקוחות שלכם התרגלו אליה במהלך השנים. חברת בנייה קלה היא חברה אשר עוסקת בייצור מבנים בשיטות בנייה קלה ומאפשרת לכל הלקוחות שלה לקבל מבנה מושלם בשילוב חומרים מקצועיים ואיכותיים.

  מתי ניתן להשתמש באיסכורית?

  רגע לפני שאתם מתחילים את העבודה על מבנה חדש, אתם צריכים להחליט מהם חומרי הבנייה המושלמים למטרות שלכם. בתוך כך, אתם יכולים להתנער מחומרי הבנייה המוכרים, כמו מלט וטיט, ולפנות לחומרים חדישים כמו איסכורית על מנת לשמור על בידוד מושלם ביתר קלות. ניתן לעשות שימוש באיסכורית בכמה דרכים, בניהן ניתן למצוא:

  1. להקמת מבני תעשייה – הקמה של מבנה תעשיה חדש דווקא בחום של ישראל יכולה להיות הרבה יותר פשוטה אם אתם בוחרים להשתמש באיסכורית ולא בשיטות בנייה מסורתיות. איסכורית מבודדת יכולה לאפשר לכם לשמור על טמפרטורה קבועה בתוך המחסן ובעתיד גם לצמצם הוצאות על מיזוג אוויר בעסק שלכם.
  2. להקמת אזורים מקורים – בעלי בתים או עסקים רבים משתמשים בחומרי איסכורית על מנת להקים חצר מקורה או להקים ברגע מרפסות. איסכורית היא חומר קל מאוד שמאפשר לכם ליצור קירוי עילי כמעט ללא מאמץ או השקעה של זמן ומשאבים.
  3. להקמת מבנים קלים – אחד השימושים האידיאליים לחומר האיסכורית הוא בהקמה של חדרים ותוספות בנייה שלא דורשים עמידה בתקני ממ"ד. תוך מספר ימים, אתם יכולים להעמיד חדר חדש בבית שלכם, בעזרת הזמנה מדויקת של מידות החומר הדרוש.

  איסכורית – ייעול תהליכי הבנייה במקום העבודה שלכם

  אם החלטתם להפוך את תהליך הבנייה שלכם לתהליך בנייה קלה, שימוש באיסכורית הוא השימוש הנכון ביותר שאתם יכולים לעשות על מנת לבודד את המבנה ולעמוד בכל תנאי התוכנית המקורית. חברת בניה קלה יכולה לסייע לכם החל משלב התוכניות ועד לשלב ההקמה ביצירת מבנים קלים, יעילים ונוחים למגורים או לעבודה.

  שימוש בטכניקות בנייה קלה הופך בשנים האחרונות אחד השימושים הנפוצים ביותר בכל עולם הבנייה למטרות אישיות אך גם למטרות תעשייה ומסחר. בנייה קלה בכלל ושימוש באמצעים כמו גג איסכורית בפרט, הם אלמנטים אשר הופכים את תהליך הבנייה לנוח, נגיש וקל הרבה יותר. בדיוק מסיבה זו, בעלי נכסים רבים מעוניינים להשקיע משאבי זמן וכסף על מנת לאפשר לעצמם את חוויית המגורים והעבודה במבנים אלו. כמו כן, מדובר במבנים בטוחים הרבה יותר, אשר יכולים להחליף את תשתיות האסבסט המסוכנות והמיושנות. חברת בנייה קלה היא חברה קבלנית מקצועית אשר עוסקת בהקמת גג איסכורית לכל פרויקט בו תרצו לשלב אלמנטים של בנייה קלה.

   

  לקבלת ייעוץ, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   תמונות מהפרויקט

   עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים