לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  איסכורית מבודדת

  איסכורית מבודדת הפכה לשימושית ונפוצה מאד בימינו אנו, ימים בהם ישנו דגש על קלות בניה ושימוש בחומרים רב שימושיים הניתנים להרכבה במהירות. כיום, ישנם חומרי בניה המציעים מגוון תועלות המתעלות על פתרונות בניה ישנים, פינוי ופירוק אסבסט והאיסכורית הוא אחד מהם.

  האיסכורית הינה רב שימושית ומשמשת לבניית גגות וקירות. בעוד האיסכורית הרגילה הינה לוח פח מגולוון וגלילי ללא יכולות בידוד, הרי שבאיסכורית מבודדת מתווסף חומר מבודד בין לוחות הפח. השילוב בין החומרים מחבר בין יתרונות האסכורית לבין יתרונות הבידוד. כך מתקבל חומר קל להתקנה, זול לתחזוקה, בעל תוחלת חיים ארוכה, יעיל, איכותי ובמחיר נמוך.

  איסכורית מבודדת – סוגי בידוד 

  אילו סוגי בידוד תוכלו למצוא באסכורית מבודדת? ישנם 2 סוגי בידוד נפוצים אשר נמצאים בשימוש נרחב הודות ליתרונות שלהם:

  • לוחות אסכורית עם מילוי צמר סלעים דחוס – צמר הסלעים מספק עמידות לאש ולטמפרטורות גבוהות. צמר סלעים דחוס הינו חומר מונע בעירה מה שהופך פאנלים אלה לאופטימליים עבור אזורים בהם עשויה להתלקח אש כמו לדוגמא מבנים תעשייתיים, מבני ציבור, מעבדות וכדומה.
  • לוח אסכורית עם מילוי פוליסטרן (קלקר) – פוליסטרן הוא החומר הנמצא בפאנלים מבודדים הנמצאים בשימוש נרחב בבניה הירוקה. חומר זה מאפשר בידוד טרמי מעולה, כזה השומר על מעלות יציבות בבית. הדבר מאפשר חיסכון בחשמל עקב ירידת הצורך בשימוש במזגן. בן דודו של הפוליסטרן הוא הפוליסטרן המוקצף. חומר זה נחשב למבודד הטרמי הטוב ביותר הקיים בשוק הבניה.

  איסכורית מבודדת מחיר משתלם במיוחד

  סודות הבניה הקלה מתגלים אט אט לציבור וחושפים בפניהם שיטות בניה מהירות, קלות, רב שימושיות וידידותיות לסביבה. בניה קלה וירוקה מציעה יתרונות בכל הפרמטרים, הן מבחינת שימוש מועט בכוח אדם, הן במשך העבודה הקצר, הן באיכות החומרים, הן במחיר והן בהיותם ברי קיימא. העולם המודרני הוא עולם של קידמה, הגיע הזמן שגם אתם תתקדמו לפתרונות הבניה של המאה ה-21.

  פנו כעת אל "בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת" והתחילו לבודד את הבית בקלות.


  איסכורית מבודדת הינה איסכורית פח פשוטה שעברה שדרוג על מנת לשפר את יכולות הבידוד של החומר. איסכורית זו זמינה במגוון צורות וחומרי בידוד בעל תכונות שונות למטרות מגוונות. החל מקלקר ועד לצמר סלעים דחוס המהווה חומר בידוד לטמפרטורות גבוהות ומהווה חומר בטוח מפני אש, ניתן להתאים ולשכלל את האיסכורית המבודדת לטובת כל מטרה. לכן, האיסכורית המבודדת מהווה חומר מצוין ליצירת בידוד ברמה גבוהה לכל מטה. אנו בחברת בניה קלה נשמח לסייע לכם בייעוץ והתאמה של פח האיסכורית והחומר המבודד המתאים לצרכי המבנה שלכם בכל עת.

  איסכורית מבודדת והשימוש בה

  מעצם היותה של האיסכורית המבודדת חומר מודולרי הניתן לייצור לפי דרישות הלקוח, השימוש באיסכורית מבודדת הפך בשנים האחרונות לנפוץ ביותר במגוון תחומי בניה ושיפוצים. בתי עסק רבים, כמו גם אנשים פרטיים, בוחרים לתחום חללי עבודה ומגורים בסוגים שונים של האיסכורית. ישנן כמה מעלות ייחודיות לאיסכורית המבודדת שמושכות אנשים רבים לבחור בה על פני פתרונות בניה אחרים:

  • עלות יצירת משטח איסכורית נמוכה משמעותית מכל תחליף תחימה אחר.
  • הרכבת האיסכורית המבודדת קלה ופשוטה מאוד.
  • ניתן להתאים את האיסכורית המבודדת לשינויים עיצוביים עתידיים בחלל- פעולה פשוט של פירוק הפנל המבודד והרכבתו מחדש, מציגה חלל פנימי שונה לגמרי.
  • האיסכורית המבודדת מותאמת להגן על חלל העבודה מפני נזקי חום וקור, עמידה באש וככלל בטיחותית מאוד.
  • האיסכורית המבודדת מונעת חדירה של מי גשמים למבנה.

  בהתייחס למעלות אלה, איסכורית מבודדת היא תחליף קירוי תחימה ובניה מצוין למגוון מטרות בעלות מזערית והתאמה מקסימלית.

  איסכורית מבודדת – אז קדימה, להתקנה!

  מעוניינים לשפץ את המרפסת? להוסיף קירוי עילי למחסן החברה שלכם? או לייצר בידוד ייחודי למתחם העבודה? אנחנו כאן בשבילכם! חברנה בניה קלה מספקת שירותי ייעוץ והתאמה לכל סוגי האיסכורית המבודדת. הציגו בפני המומחים של בניה קלה את הצרכים והדרישות שלכם, אנחנו נבנה לכם את הפתרון המשולם. הצוות המקצועי שלנו בנוי מאנשי שטח המכירים את כל סוגי חומרי הבידוד הקיימים בשוק כיום, ובמקצועיות ואדיבות ימצאו לכם את החומר המתאים לכם, במהירות האפשרית!

  יצירת בידוד מושלם היא אחד מהאתגרים הקשים ביותר שעומדים בפני כל מי שעוסק בתחום הבניה בשנים האחרונות, דווקא בשל העובדה כי קיים צורך לצמצם בצורה משמעותית את השימוש בחומרים מזהמים ושיטות עבודה מיושנות. בדיוק מסיבה זו עולה קרנה של הבנייה הירוקה כפתרון מהיר ונוח לאתרי בניה מודרניים. שימוש במוצרים כמו איסכורית מבודדת מאפשר לכם ליצור רמת בידוד גבוהה מאוד, אך גם אינדיבידואלית לכל מבנה באשר הוא, וכך להתאים את המוצר אותו אתם מתקינים לסוג המבנה אותו אתם עתידים להקים. חברת בניה קלה היא חברה קבלנית מובילה בתחומה אשר מספקת בעשור האחרון שירותי התאמה, ייצור והתקנה של איסכורית מבודדת למגוון רחב של לקוחות.

  איסכורית מבודדת – התאמה מושלמת לבידוד מושלם

  איסכורית מבודדת היא מוצר משולב ומתקדם אשר מיוצר מלוח פח מגולוון המעוצב לכדי צורה מיוחדת. כל שני לוחות כאלו ממולאים בחומרי בידוד מתקדמים על מנת ליצור קיר או תקרה מבודדת שמתאימה לשימושים שונים. ככל שאתם בוחרים בחומרי מילוי עמידים ומורכבים יותר, כך ניתן ליצור רמת בידוד גבוהה יותר. בין חומרי הבידוד הבולטים שקיימים למוצר זה, ניתן למצוא פליסטרון (סוג פשוט של קלקר), צמר סלעים דחוס או פוליסטרון מוקצף (מהווה חומר בידוד חזק במיוחד אשר מתאים גם לבתי מגורים ומקומות עבודה).

  השימוש באיסכורית מבודדת יכול לבוא לידי ביטוי גם במקומות העבודה והתעשיה, אך גם במוסדות ציבוריים ובתי מגורים. כמעט לכל מבנה אתם יכולים להתאים קירות איסכורית מבודדת על מנת להקל על תהליך הבנייה, להפוך אותו לזול ופשוט יותר, אך גם לשמור על רמת בניה גבוה ומקצועית. קירות איסכורית מבודדת מגיעים לאתר הבניה בדיוק במידות הנדרשות מבחינת הלקוח ולכך, כל מה שקבלן הביצוע נדרש לעשות במהלך השהות באתר הבנייה הוא רק להרכיב את קירות הבית לכדי תמונה מלאה אחת. משמעות הדבר היא שאין יותר מידי צורך להשקיע בתכנון ובבניה באתר הבנייה עצמו.

  איסכורית מבודדת – לכל תנאי מגורים או עבודה

  בכל מצב בו אתם רוצים להקים מבנה חדש במהירות או לשפץ את המבנה הקיים שלכם על מנת ליצור בידוד טוב יותר, אתם יכולים להשתמש באלמנטים של בניה קלה ובתוכם גם איסכורית מבודדת. לשם כך, ניתן לפנות לצוות המקצועי של חברת בנייה קלה אשר מלווה בעשור האחרון לקוחות פרטיים ואנשי עסקים בעת יצירת מבני מושלמים בשיטת הבנייה הקלה, תוך שמירה על תנאי בטיחות נוקשים ותוצרים מושלמים.

  עוד על איסכורית מבודדת

  איסכורית מבודדת היא מוצר רב שימושי המשמש לבניית קירות וגגות. האיסכורית הפשוטה היא רק פח גלי ללא בידוד והיא מחזיקה ביתרונות רבים אשר הוזכרו במאמרים רבים, כמו למשל מחיר, תחזוקה קלה וזולה, התקנה מהירה, חיסכון בכסף ועוד. האיסכורית המבודדת מגיעה בצורות שונות, כלומר עם חומרי בידוד שונים בעלי תכונות שונות. זקוקים לאיסכורית מבודדת עבור המבנה שלכם? מצאנו את החברה האולטימטיבית עבורכם, הלוא היא חברת גגות בנייה קלה.

  איסכורית מבודדתלמה משמשת איסכורית מבודדת?

  האיסכורית המבודדת הינה לוחות אשר ביניהם נמצא חומר מבודד מסוגים שונים ואשר לכל אחד מהם יתרון אחר והמשמש למטרה שונה:

  1. בידוד של צמר סלעים – צמר סלעים משמש כחומר מבודד, והוא אמיד בפני עמיד טמפרטורות גבוהות. בנוסף, הוא משמש כחומר מעכב בעירה – ולכן הוא מתאים לשימוש במבנים אותם נרצה שיהיו חסינים מפני אש. לרוב נשתמש בלוחות מסוג זה לבניית מחיצות או לבניית קירות חיצוניים.
  2. פוליסטירן מוקצף, או קלקר – חומר זה מחזיק ביתרון של בידוד תרמי. נוכל להשתמש בו בבניית מבנים בהם נרצה לשלוט בטמפרטורה בתוך המבנה, כמו גם בשביל לחסוך באנרגיה.
  3. בידוד של פוליאוריטן מוקצף – חומר זה נחשב למבודד במיוחד. בידוד תרמי משמעותו מניעה של מעבר חום או קור בין חללים שונים במבנה בכדי לשמור על הטמפרטורה בתוך במבנה. כתוצאה מכך, ניתן לחסוך באנרגיה.

  מציעים לכם מגוון רחב של פתרונות

  חברת גגות בניה קלה מחזיקה במלאי באספקה מיידית איסכורית מבודדת במגוון אורכים עם ליבת בידוד מקלקר. כמו כן, ניתן להזמין פנל מבודד או פח איסכורית עם סוגי ליבות בידוד, בכל אורך ובכל עובי נדרש, באספקה מהירה ונוחה. על מנת לספק ללקוחותינו מעטפת כוללת לכל הנדרש לעבודת בנייה קלה, אנו מייצרים את כל מוצרי הפח הדרושים לקירוי ולחיפוי מבנים במפעל הבית שלנו. זקוקים לדעת עוד קצת פרטים נוספים? צרו איתנו קשר עוד היום ונציגנו ישמחו להעניק עבורכם שירות אדיב ואמין עד פתח הבית

  לקבלת ייעוץ, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   תמונות מהפרויקט

   עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים