צרו קשר : 054-8877-070

בניה קלה מפנלים

מלאו את הפרטים הבאים:

המושג בניה קלה מפנלים חדר לא מזמן לשוק הבניה אך ברגע שהוא עשה זאת – הדבר הפך ללהיט בן לילה. הקלות בה ניתן לבצע את הבניה, העובדה כי מדובר בחומר ידידותי לסביבה, העלות הנמוכה , זמן ההרכבה המהיר והיתרונות הרבים שמציעים פנלים מבודדים הופכים חומר זה לאפשרות המועדפת על כל אדם שהבין כי מדובר בבניה של העתיד.

כיום כל בעל מקצוע רציני מעדיף להשתמש בפנלים מבודדים על מנת להשיג יתרונות כמו בידוד מוחלט מקור וחום, מראה אסתטי, עמידות לאש ולכל תנאי מזג האוויר. הפוליסטירן (קלקר) הנמצא בין  שתי שכבות של מתכת מגלוונת הפנלים יוצר חוזק מכני של 180 ק"ג למטר רבוע מה שמראה על רמת העמידות של החומר והתאמתו המושלמת לבניה.

 

מעצבים עת הבית בעזרת בניה קלה מפנלים 

הופעת הבניה הקלה היא אחת המהפכות הגדולות שהיו בעולם הבניה בשנים האחרונות. העובדה כי לוח דק של פנל מבודד מעניק בידוד המשתווה לקיר בטון בעובי 1.5 מטר הופכים אותו ללא פחות ממהפכני. בניה זו הינה ידידותית לסביבה, מהירה וזולה יותר לעומת הבניה המסורתית ולכן מועדפת כיום על ידי כל בר דעת. בניה מפנלים מבודדים ניתן ליישם בכל חלקי הבית :

  • בניית כל הקונסטרוקציה של הבית במידה ומדובר בבית חדש
  • החלפת גג האסבסט המסוכן הקיים בביתכם הישן
  • סגירת מרפסת
  • הקמת חניה לרכב
  • בניית מחסן
  • ועוד

 

בניה קלה – פתרונות בניה מתקדמים

 

"בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת" מביאים איתם את הבשורה של עולם הבניה הקלה. כבר מעל 12 שנים החברה מיישמת את הטכנולוגיות החדישות ביותר בעולם הבניה המאפשרות לכל לקוח לקבל עבודה איכותית בעלת עמידות גבוהה, מחיר נוח ומהירות בניה שאין כדוגמתה. תוספות בניה קלה יאפשרו לכם לסגור מפרסות או חדרים חדשים, בניה קלה על הגג תאפשר לכם להוסיף יחידת דיור על הגג והעובדה כי תחליפו את גג האזבסט המסוכן תשפר את ביטחונכם ואיכות חייכם. ההתקנות הנ"ל יקחו בין 24-48 שעות בממוצע לעומת מספר שבועות שהתהליך היה לוקח בבניה מסורתית.
פנו כעת אל חברת "בניה קלה" והזמינו שירותי בניה מתקדמים.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים