צרו קשר : 054-8877-070

גג אסכורית

מלאו את הפרטים הבאים:

כיום בישראל ניתן למצוא גגות מחומרים שונים ומגוונים. חלק מהחומרים הללו היו בשימוש לפני זמן רב אך התגלו בתור מסוכנים לציבור, כמו אסבסט לדוגמא. גג אסכורית הפך לאחד התחליפים הנפוצים והיעילים לגג אסבסט הודות למשקלו הקל, המרווחים הגדולים בין כל חלק, היכולת לייצר חלקים בהתאמה אישית לפי הגודל והצבע הרצוי, התקנתם הקלה והעלות הנמוכה שלהם המאפשרת לקרות פרגולות, מבני תעשיה ומחסנים.

אם מוסיפים לכך את העובדה כי חוק משנת 2011 קובע כי יש לצמצם את גגות האסבסט ולמצוא להם תחליפים – הרי שגג האסכורית עולה בקנה אחד עם הצורך למצוא תחליף ראוי.

 

גג אסכורית לכל מטרה

הבסיס של גג אסכורית מורכב מקונסטרוקציה חזקה וקלה העשויה מברזל מגלוון או מתכת אחרת אליה מוצמדים לוחות אסכורית על ידי הברגה מיוחדת. החיבורים נאטמים על ידי גומי עמיד לרטיבות המאפשר איטום מקסימלי בין חיבורי הלוחות. לוחות אסכורית משודרגים מאפשרים בידוד יעיל יותר בפני קור, חום ורעש. מתי תצטרכו לוחות אסכורית ?

  • כאשר תרצו לתחום אזור בניה
  • כאשר תרצו לגדר אזור מסוים
  • כאשר תרצו לבנות מחסן או לקרות חניה
  • כאשר תרצו לקרות פרגולות
  • כאשר תרצו לבנות מבני תעשיה
  • כאשר תרצו להחליף את הגג הקיים בחומר ידידותי יותר

"בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת" מתמחים בהחלפת גגות וחיפויים בחומרי גלם שונים כמו פאנלים מבודדים, אסכורית, רעפי שינגלס, פלרוף ועוד. במהלך החלפת הגג ניתן להתקין גם תעלות מים ומרזבים אשר ישמרו עליכם מפני רטיבות והצטברות מים על הגג.

 

הגג החכם

חברת "בניה קלה" עומדת בחזית הבניה הטכנולוגית ומיישמת את כל הפיתוחים האחרונים בעולם הבניה. קונסטרוקציות מפלדה, פנלים מבודדים וגגות אסכורית הם רק חלק מהמאפיינים של בניה קלה וירוקה אשר מיטיבה עם הסביבה, מאפשרת בניה מהירה מאין כמוה, חוסכת בעלויות וכוח אדם, מציגה רמות דיוק וגימור גבוהות והתוצאה המתקבלת היא עמידה, יציבה ומאריכת שנים.
פנו כעת אל "בניה קלה" והתקדמו לבניה חכמה.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים