לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  גג אסכורית

  כיום, בישראל ניתן למצוא גגות מחומרים שונים ומגוונים. חלק מהחומרים הללו היו בשימוש לפני זמן רב אך התגלו בתור מסוכנים לציבור, כמו אסבסט לדוגמא. גג אסכורית הפך לאחד התחליפים הנפוצים והיעילים לגג אסבסט הודות למשקלו הקל, המרווחים הגדולים בין כל חלק, היכולת לייצר חלקים בהתאמה אישית לפי הגודל והצבע הרצוי, התקנתם הקלה והעלות הנמוכה שלהם המאפשרת לקרות פרגולות, מבני תעשיה ומחסנים.

  אם מוסיפים לכך את העובדה כי חוק משנת 2011 קובע כי יש לצמצם את גגות האסבסט ולמצוא להם תחליפים – הרי שגג האסכורית עולה בקנה אחד עם הצורך למצוא תחליף ראוי.

  גג אסכורית לכל מטרה

  הבסיס של גג אסכורית מורכב מקונסטרוקציה חזקה וקלה העשויה מברזל מגלוון או מתכת אחרת אליה מוצמדים לוחות אסכורית על ידי הברגה מיוחדת. החיבורים נאטמים על ידי גומי עמיד לרטיבות המאפשר איטום מקסימלי בין חיבורי הלוחות. לוחות אסכורית משודרגים מאפשרים בידוד יעיל יותר בפני קור, חום ורעש. מתי תצטרכו לוחות אסכורית?

  • כאשר תרצו לתחום אזור בניה.
  • כאשר תרצו לגדר אזור מסוים.
  • כאשר תרצו לבנות מחסן או לקרות חניה.
  • כאשר תרצו לקרות פרגולות.
  • כאשר תרצו לבנות מבני תעשיה.
  • כאשר תרצו להחליף את הגג הקיים בחומר ידידותי יותר

  "בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת" מתמחים בהחלפת גגות וחיפויים בחומרי גלם שונים כמו פאנלים מבודדים, אסכורית, רעפי שינגלס, פלרוף ועוד. במהלך החלפת הגג ניתן להתקין גם תעלות מים ומרזבים אשר ישמרו עליכם מפני רטיבות והצטברות מים על הגג.

  הגג החכם

  חברת "בניה קלה" עומדת בחזית הבניה הטכנולוגית ומיישמת את כל הפיתוחים האחרונים בעולם הבניה. קונסטרוקציות מפלדה, פנלים מבודדים וגגות אסכורית הם רק חלק מהמאפיינים של בניה קלה וירוקה אשר מיטיבה עם הסביבה, מאפשרת בניה מהירה מאין כמוה, חוסכת בעלויות וכוח אדם, מציגה רמות דיוק וגימור גבוהות והתוצאה המתקבלת היא עמידה, יציבה ומאריכת שנים.

  פנו כעת אל "בניה קלה" והתקדמו לבניה חכמה.

  גג האיסכורית משמש פעמים רבות, כתחליף לגגות האסבסט הישנים שנמצאו מסוכנים לבריאות. גג איסכורית בנוי משתי שכבות של פח פלדה מגולוונת בעיצוב גלי, בין השכבות נדחס חומר בידוד המגן על פנים המבנה. גג האיסכורית הוא גג גמיש, חזק ומבודד. בנוסף לכך, יכולת ההקמה המהירה של אותו גג ייחודי מקנה לו יתרון משמעותי על פני גג בטון כבד ויקר לבניה. חברת בניה קלה עוסקת בתחום הקמת גגות איסכורית מבודדים כבר שנים רבות ותשמח לסייע בכל שאלה.

  למה דווקא גג איסכורית?

  בשל העבודה שגגות איסכורית הם חומר מודולרי, המותאם לצרכי הלקוח, הם יכולים להיות פתרון יעיל ונוח מאוד לעסקים שונים כמו גם לצרכים פרטיים. יותר ויותר לקוחות בוחרים לעשות שימוש בפנל איסכורית לקירוי גג בעיקר כי:

  • עלויות הבניה זולות מאוד – גגות האיסכורית מיוצרים במפעל לפי המידות המוזמנות, ולכן אין צורך לבצע פעולות נוספות באתר הבניה.
  • חומר הבידוד מותאם לצורך – בין אם מדובר בבית מגורים, מפעל או מחסן, לכל מטרה יש חומר בידוד ייחודי שניתן לדחוס בין שתי שכבות גג האיסכורית.
  • עמידות גבוה למשקלים – גגות רבים צריכים לשאת משקל עליהם (כמו דודי שמש בבתים פרטיים) ולכן יכול נשיאת המשקל של גג איסכורת משפיעה מאוד על הבחירה.
  • איטום בפני מים – גג האיסכורית אטום למים, ומונע זליגת מי גשמים באופן מלא.
  • בניה ירוקה – בשל היותו של גג האיסכורית חומר קל לקירוי, נעשה שימוש מופחת במיזוג אוויר בחלל, ולכן שיטה זו נקראת בניה ירוקה וחסכונית.

  מוכנים לעבודה?

  החלטתם לשפץ, ומעוניינים לבות גג חדש לבית או לעסק? גג איסכורית הוא הבחירה הנכונה לכם? מצוין! צוות הקבלנים של חברת בניה קלה מזמין אתכם ליצור איתנו קשר ולהתחיל לתכנן את הגג שלכם. הצוות עתיר הניסיון, ייעץ לכם וילווה אתכם לאורך התהליך. עובדי בניה קלה נכונים למצוא את האיסכורית המתאימה לכם, הן במידות והן בחומרי המילוי, ולהפוך את הפרויקט שלכם להצלחה מסחררת.

  צרו עוד היום קשר ליעוץ והכוונה ראשוניים עם מומחי האיסכוריות של בניה קלה, אנחנו כאן בשביל לסייע!

  לקבלת ייעוץ, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים