צרו קשר : 054-8877-070

גג פנל מבודד

מלאו את הפרטים הבאים:

אם אתם מתעניינים בבניה קלה וירוקה וודאי שמעתם על פנלים מבודדים. פאנלים אלה מורכבים משתי שכבות של מתכת מגלוונת ובינהם מונח חומר מבודד כמו פוליאוריטן, צמר סלעים או פוליסטרין (קלקר). גג פנל מבודד המורכב מפוליסטירן מוקצף הכולא בתוכו אוויר רב ובזכות כך יש לו רמת בידוד גבוהה ביותר. עד כמה היא גבוהה ? פנל מבודד עם פוליסטירן מוקצף בעובי 7.5 סנטימטר מעניק בידוד טרמי (בידוד חום וקור) שווה ערך לבלוק איטונג בעובי 50 סנטימטר או בטון בעובי 150 סנטימטר. חומר זה עמיד לשריפה, אינו רעיל בזמן שריפה ומסוגל להתמודד עם שינויי מזג אוויר קיצוניים.

 

יתרונות נוספים של גג פנל מבודד 

כיום על מנת ליצור פרויקט ברמה גבוהה בעלי מקצוע רבים פונים לשימוש בפנלים מבודדים. יתרונות השימוש בו כוללים לא רק בידוד טרמי ואקוסטי מעולה אלא גם קלות בניה, מהירות בניה, חוזק מכני רב ואיכות גבוהה אשר הולכת יחד עם אי פגיעה באיכות הסביבה. השימוש בחומרים בריאים לסביבה, חסכון במשאבים טבעיים הדרושים ליצירת בטון כמו גם הימנעות מזמן עבודה ארוך, רעש ואבק מזהם – כל אלה הופכים את הפנלים המבודדים לפתרון הנכון ביותר הן עבור האדם והן עבור הסביבה.

פנלים אלה מסמלים את מהפכת הבניה הקלה והירוקה אשר נכנסה למדינתנו בשנים האחרונות. אם טרם הכרתם את רעיון הבניה הקלה והירוקה תוכלו לפנות כעת אל "בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת".

 

בניה קלה – עומדים בחזית הבניה המתקדמת

 

חברת "בניה קלה" עומדת בחזית הבניה המתקדמת בישראל ומציעה ללקוחותיה את הפתרונות הטובים והאיכותיים ביותר לבניה קלה, פתרונות העומדים בקנה אחד עם כל הפיתוחים והחידושים שיש בעולם כיום. נוסף לכך אנו מתמחים בקונסטרוקציות פלדה המהוות את הבסיס לבניה קלה וירוקה, עבודות מסגרות ומתכת, החלפת גגות אסבסט ועוד. אם ברצונכם להוסיף יחידת דיור, לבנות מחסן, להחליף את גג האסבסט המסוכן או להתקדם לחומרי בידוד וחיפוי איכותיים – אנו נשמח לעמוד לרשותכם.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים