צרו קשר : 054-8877-070

החלפת גג אסבסט

מלאו את הפרטים הבאים:

האסבסט הוא חומר אשר בעבר היה פופולארי לשימוש של חיפוי גגות. מחירו הזול ותכונותיו היוו תמריץ והביאו למצב שרבים מאוד מהגגות שנבנו עשו שימוש באסבסט. בחלוף הזמן התגלה שמדובר בחומר לא יציב אשר נוטה להתפרק עם הזמן וחלקיקים שלו נישאים ברוח. החלפת גג אסבסט הפכה לדרישה בריאותית גרידא אשר איש לא לקח אותה תחת אחריותו. מחקרים גילו ששאיפת סיבי האסבסט מזיקה מאוד למערכת הנשימה וקשורה למחלת הסרטן. גגות ובנייה קלה היא חברת בנייה אשר מתמחה בפירות גגות אסבסט ושיקומם.

החלפת גג אסבסט – מי אחראי?

קבלן אשר מטפל בעבודות שקשורות באסבסט הוא איש מקצוע שעבר את כל ההכשרה הנדרשת מטעם המדינה. על הקבלן לדאוג לבטיחותם של כל העובדים בפרויקט שכוללת לבוש מתאים, מסיכות מיוחדות ועוד דברים. בנוסף ישנו צורך לשמור על סביבה סטרילית ולהביא לידיעת הציבור על ידי שילוט ברור של המקום וגידור שלו ככה שעוברי הדרך לא יהיו חשופים לסכנה של שאיפת סיבים. המשרד לאיכות הסביבה הוא זה שאמון על מלאכת ההסברה וכל מה שקשור להקניה של הידע בנושא זה.

המשרד אמנם משקיע אנרגיה וממון בהעברה של קורסים שונים בנושא וקהל היעד שלו הוא בעיקר מפקחים, קבלנים, וגם מעבדות שונות. נושא האכיפה נתון בידיהם של המשטרה הירוקה. אך התקציב שמוקצב לה הינו נמוך ולפיכך היא לא מסוגלת לטפל בנושא באופן ניכר. כרגע המצב הוא שרב העבודה נעשית ללא פיקוח מתאים, עובדה שמסכנת אנשים רבים.

החלפת גג אסבסט מחיר המשתלם ביותר

ראשית יש ליצור קשר עם קבלן מורשה. ניתן להיעזר בהמלצות או חברים שמבינים בתחום. יש לזכור שלא כל קבלן מורשה לעסוק בפינוי אסבסט. יש להודיע לתושבי הסביבה בטרם תחילת העבודה. צריך לציין את תאריך תחילת העבודה. בנוסף חשוב לשלט את האזור בו מתבצעת העבודה. את הפירוק מבצעים ללא שימוש בכלים מכניים גדולים שכן הם עלולים לגרום לפיזור מסיבי של חלקיקים. את הפסולת יש לפנות למקום מורשה, אתר הטמנה. אסור לשרוף את האסבסט. רק אז ניתן להגיע לשלב ההתקנה אבל כאן מדובר כבר על סיפור אחר.

.החלפת גג אסבסט מחיר

 

אסבסט הוא חומר שהיה נפוץ בעבר בתחום חיפוי הגגות, בעיקר בשל מחירו המוזל והנוחות לשימוש בו. יתרונות אלו, הביאו לשימוש נרחב באסבסט בגגות רבים, אולם, עם השנים נתגלו ההשפעות הבריאותיות החמורת שיש לחלקיקי החומר הנישאים ברוח, וכיום השימוש באסבסט פסק לחלוטין. החלפת גג אסבסט הפכה לפרויקט חובה בכל מקום בו נמצא החומר על מנת למנוע פגיעה בחיי אדם. בשיטת הבניה הקלה קיימות מגוון אופציות אשר נועדו לשם החלפת גגות מסוג זה, אולם החשיבות העיקרית בעת ביצוע העבודה היא שמירה על עבודה נכונה בשביל למזער את כמות האסבסט שיופץ לאוויר ועלול לסכן את האנשים באזור. בחברת בניה קלה מתמחים בעבודות להחלפות גגות אסבסט תוך שמירה על תקנים מחמירים ועבודה ברמה גבוהה.

 

החלפת גג אסבסט על ידי קבלן מקצועי

בתחילת העבודה לשם החלפת גג אסבסט חשוב לאתר קבלן אחראי ומקצועי המכיר את חוקי ההתנהלות בפירוק האסבסט. בתחום זה לא כל קבלן יכול להיות מתאים מפני שיש צורך באישורים מיוחדים והכירות עם תהליך העבודה הייחודי לאסבסט. קבלן מורשה שעובד על פי הכללים שקבע המשרד להגנת הסביבה יכול לספק תוצאות איכותיות ובמקביל למנוע פיזור של חלקיקי אסבסט מסרטנים לאוויר.

מעבר לסילוק החומר המסוכן, שיכול להביא לפגיעות בריאותיות ממשיות, החלפת גג האסבסט תואמת להוראות החוק המחייבות סילוק כל שאריות אסבסט מהמרחב הציבורי. בעבודה עם קבלן בעל ניסיון בתחום, החומר ישונע למתחמי הטמנה מוסדרים לאחר פירוק עדין. כמו כן, כפועל יוצא מתהליך החלפת האסבסט, הלקוח מוצא הזדמנות להחליף את החלל העיצובי הישן במתחם מודרני ונעים לשהייה יותר, מחומרי גלם חדשים ומשופרים.

 

מוכנים להחלפה

גג האסבסט הישן מפריע לשגרת החיים במתחם שלכם? מעוניינים לפרקו ולשפר את איכות החיים בבית או בבית העסק שלכם? מעולה, כל שנותר לכם הוא למצוא את הקבלן המתאים למשימה. צוות המומחים של חברת בניה קלה עוסק כבר למעלה מעשור בתחום החלת גגות האסבסט ויצירת חללים מחומרים חלופיים. הצוות שלנו ילווה אתכם החל משלב התכנון ועד לסיום הקמת הפרויקט, ותוך יחס אישי ומענה לכל צרכי הלקוח.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים