צרו קשר : 054-8877-070

החלפת גג אסבסט

מלאו את הפרטים הבאים:

האסבסט הוא חומר אשר בעבר היה פופולארי לשימוש של חיפוי גגות. מחירו הזול ותכונותיו היוו תמריץ והביאו למצב שרבים מאוד מהגגות שנבנו עשו שימוש באסבסט. בחלוף הזמן התגלה שמדובר בחומר לא יציב אשר נוטה להתפרק עם הזמן וחלקיקים שלו נישאים ברוח. החלפת גג אסבסט הפכה לדרישה בריאותית גרידא אשר איש לא לקח אותה תחת אחריותו. מחקרים גילו ששאיפת סיבי האסבסט מזיקה מאוד למערכת הנשימה וקשורה למחלת הסרטן. גגות ובנייה קלה היא חברת בנייה אשר מתמחה בפירות גגות אסבסט ושיקומם.

החלפת גג אסבסט – מי אחראי?

קבלן אשר מטפל בעבודות שקשורות באסבסט הוא איש מקצוע שעבר את כל ההכשרה הנדרשת מטעם המדינה. על הקבלן לדאוג לבטיחותם של כל העובדים בפרויקט שכוללת לבוש מתאים, מסיכות מיוחדות ועוד דברים. בנוסף ישנו צורך לשמור על סביבה סטרילית ולהביא לידיעת הציבור על ידי שילוט ברור של המקום וגידור שלו ככה שעוברי הדרך לא יהיו חשופים לסכנה של שאיפת סיבים. המשרד לאיכות הסביבה הוא זה שאמון על מלאכת ההסברה וכל מה שקשור להקניה של הידע בנושא זה.

המשרד אמנם משקיע אנרגיה וממון בהעברה של קורסים שונים בנושא וקהל היעד שלו הוא בעיקר מפקחים, קבלנים, וגם מעבדות שונות. נושא האכיפה נתון בידיהם של המשטרה הירוקה. אך התקציב שמוקצב לה הינו נמוך ולפיכך היא לא מסוגלת לטפל בנושא באופן ניכר. כרגע המצב הוא שרב העבודה נעשית ללא פיקוח מתאים, עובדה שמסכנת אנשים רבים.

החלפת גג אסבסט מחיר המשתלם ביותר

ראשית יש ליצור קשר עם קבלן מורשה. ניתן להיעזר בהמלצות או חברים שמבינים בתחום. יש לזכור שלא כל קבלן מורשה לעסוק בפינוי אסבסט. יש להודיע לתושבי הסביבה בטרם תחילת העבודה. צריך לציין את תאריך תחילת העבודה. בנוסף חשוב לשלט את האזור בו מתבצעת העבודה. את הפירוק מבצעים ללא שימוש בכלים מכניים גדולים שכן הם עלולים לגרום לפיזור מסיבי של חלקיקים. את הפסולת יש לפנות למקום מורשה, אתר הטמנה. אסור לשרוף את האסבסט. רק אז ניתן להגיע לשלב ההתקנה אבל כאן מדובר כבר על סיפור אחר.

.החלפת גג אסבסט מחיר

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים