לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  החלפת גג רעפים

  הבנייה המסורתית של בתים פרטיים ובתים משותפים מתאפיינת בשימוש בגגות רעפים. אך, כיום הרבה יותר נפוץ למצוא גגות שאינם גגות רעפים. זאת מפני שלגגות רעפים ישנם כמה חסרונות משמעותיים אשר הופכים אותם למוצרים לא פופולריים בשוק המודרני. במרבית המקרים, בעלי בתים מעוניינים לבצע עבודות החלפת גג רעפים על מנת לשפר בצורה משמעותית את התשתיות הבית ולהביא את סטנדרט בנייה המודרני גם לבתים ישנים יותר. ניתן לבצע עבודות החלפת גג רעפים בעזרת חברת בנייה קלה ולקבל הגנה מושלמת בכל עונות השנה מפני נזקי מזג האוויר או נזקי הבלאי הטבעיים של המבנה. כל זאת תחת סטנדרט בנייה גבוה ובעזרת צוות מומחים מקצועי שיכול לתת לכם מענה.

  מדוע אתם רוצים לבצע עבודות החלפת גג רעפים?

   ישנן ארבע סיבות מרכזיות שבגללן אתם רוצים לפנות לעבודות החלפת גג רעפים בבית הפרטי שלכם:

  1. נראות – כדי ליצור מראה בית מודרני יותר אתם חייבים לבצע שינויים עיצוביים גם לגג המבנה שלכם. החלפת גג רעפים מאפשרת לכם לנטוש את המראה המיושן ולשפר את הצורה החיצונית של הבית.
  2. נזילות – גג רעפים הוא מתכון פשוט מאוד לנזילות בבית שלכם. מספיק שחלק קטן מאוד מהגג מתפרק ואתם חשופים לכניסת מים לתוך תשתיות המבנה ללא כל שליטה על כך.
  3. בידוד – אם אתם רוצים להפוך את הבית שלכם למקום שנעים להיות בו, מומלץ לוותר על גג הרעפים ולהתקין גג מבודד בשיטת הבנייה הקלה. כך, תוכלו ליצור בידוד טרמי, בידוד קול וגם בידוד מנזקי מזג האוויר, על ידי מוצר אחד ויחיד, במינימום מאמץ, כמו גם מינימום השקעה.
  4. עלויות אחזקה – עלות התיקון והאחזקה הקבועות של גג רעפים גבוהות בצורה משמעותית מכל טכניקת קירוי מודרנית. גגות רעפים דורשים הכנות לקראת בוא הגשמים בחור, ותיקונים בקיץ. ולכן מומלץ לוותר עליהם ולחסוך כספים.

  החלפת גג רעפים ביעילות ובמקצועיות 

  בכדי לבצע עבודות החלפת גג רעפים, אתם רוצים קודם כל לשמור על יעילות מבחינת עלויות. על כן, כבר בשלבים הראשונים של העבודות שלכם, מומלץ לפנות לעזרתן של חברות מקצועיות אשר יכולות לספק לכם שירותים אמינים ולעזור לכם לבחור את הגג המתאים ביותר לבית שלכם. חברת בנייה קלה היא חברה קבלנית אשר עוסקת בהקמה של גגות מודרניים בשיטת הבנייה הקלה. אנו מחליפים את גג הרעפים הישן ומאפשרים לכם לקבל גג איסכורית גג מפנל מבודד בהתאם לצרכים שלכם ובתוך פרק הזמנים הדרוש.

  לקבלת ייעוץ, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים