צרו קשר : 054-8877-070

חיפוי גגות

חיפוי גגות בחומר חדש ונקי מאפשרת לישראלים רבים להיפטר מגג האסבסט המסוכן. בשנת 2011 נקבע חוק למניעת מפגעי אסבסט אשר קבע כי יש לצמצם במידה ניכרת את חשיפת הציבור למפגעי אסבסט. החוק קבע כי אין לבצע שימוש אישי או תעשייתי באסבסט החל משנת 2011. כמו כן הציבור נקרא להחליף גגות אסבסט אשר יכולים להוות סכנה להם ולסביבתם.

חשוב להדגיש כי האסבסט בצורתו הקשיחה אינו מסוכן לאדם אך ברגע שהאסבסט מתפורר (כתוצאה מהתבלות החומר והשפעות מזג האוויר) חלקיקי האסבסט נישאים באוויר ויכולים להיכנס למערכת הנשימה של האדם. חשיפה מתמשכת לאסבסט עשויה להוביל להתפרצות מחלות קשות כמו סרטן הריאות ואסבסטוזיס.

חיפוי גגות מתקדם 

חיפוי גגות בחומרים כמו פנל מבודד עם צמר סלעים  ,פוליסטיראן (המוכר לנו כקלקר) ופוליאוריטן מאפשרת לכל אדם להיפטר מגג האסבסט המסוכן ולעבור לחומר ידידותי יותר לסביבה. כיום עולם הבניה המתקדם מציע פתרונות קלים, נוחים וזולים יותר מחיפויי הגגות של הדור הישן. כיום תוכלו למצוא בשוק הבניה :

  • פאנלים מבודדים
  • רב רעף
  • פלרוף
  • סנטף
  • רעפי שינגלס
  • אסכורית
  • ועוד

את כל סוגי החיפויים הנ"ל תוכלו למצוא בחברת "גגות ובנייה קלה". החברה מתמחה במתן פתרונות בניה מתקדמים וירוקים הכוללים חיפוי גגות, פרוק אסבסט, בניה קלה וקונסטרוקציות. גולת הכותרת היא ללא ספק השימוש בפאנלים מבודדים אשר מציעים רמת בידוד שאין כדוגמתה בשום חומר אחר. הבידוד המושלם לקור, חום וצליל מצטרף לרשימת תכונות נהדרת כמו חסינות לאש, התקנה מהירה ביותר (לרוב 48 שעות לחדר), עלות נמוכה ורמת גימור גבוהה.

בניה קלה – חיפוי גגות מקצועי

כאשר אתם בונים את ביתכם אין מקום לפשרות. "בניה קלה" ישמחו להעמיד לרשותכם אנשי מקצוע מובילים בעלי וותק וניסיון רב שנים. כל העבודות יבוצעו במהירות ויעילות כאשר תוכלו לקבל ייעוץ וליווי לכל אורך התהליך. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר על מנת לקבל המלצה באשר לסוג העבודות שביתכם זקוק להם.

חיפוי גגות מקצועי בכל רחבי הארץ

חיפוי גגות – על מה מדובר?

מהו הגג אשר נמצא מעלינו? התפקיד שלו הוא בסך הכול פשוט, להפריד בין החלק החיצוני לחלק הפנימי של הבית. אך אם נחשוב על כך לעומק נגלה שיש לכך משמעות רבה. הגג יוצר למעשה הפרדה ביננו לבין מזג האוויר, רעש, ועוד מפגעים. ניתן גם לנצל את הגג ליצירת המראה הרצוי למבנה. חיפוי גגות היא פעולה אשר תעניק לגג את הבידוד המתאים והאיכותי ביותר, כל זה בשיטות חדשניות ובמינימום עבודה נדרשת. אם בעבר הייתה אפשרות של רעפים בלבד, הרי שכיום ניתן להשתמש בגג למטרות שונות וגם לדאוג לכך שהוא ישמר ויעמוד במבחן הזמן. גגות ובנייה קלה היא חברת בנייה אשר מתמחה בטיפול בגגות, סילוק גגות אסבסט ועוד.

חיפוי גגות – מה ההבדל?

המודעות לאיכות הסביבה הביאה לשינויים רבים בתהליכי הבנייה. חברות בני רבות עברו לשיטות בנייה ירוקות אשר פוגעות פחות בסביבה ולא מצריכות שימוש באנרגיה רבה. מאידך הבנייה עדיין אמורה להמשיך להיות מתאימה לסגנון החיים של אנשים במאה ה-21, ולכן פותחו חומרים שונים אשר מיועדים לבנייה קלה מבלי להתפשר על איכות, בידוד ואסתטיקה. ככל שמדובר על בנייה ירוקה מושקע תכנון מוקדם רב. זאת על מנת לגרום כמה שפחות נזק לסביבה.

גם חיפוי גגות הוא קריטי וחשוב מאוד בכל הנוגע להגנה על הגג. יש לתכנן את העבודה כך שהיא תהיה קלה לתחזוקה ומאידך תביא לבידוד מקסימלי ושמירה על מראה חיצוני הולם.

מהו חיפוי גגות איכותי?

כל מבנה שונה מבחינת מראהו, בהתאם לתפקידו. כך מבנה מגורים יהיה שונה מבניין משרדים. תחום החיפוי מתפתח באופן רציף ומשתדרג כל העת. כאשר רוצים לבחור חיפוי כדאי לקחת בחשבון כמה גורמים:

  • סוג המבנה – אם מדובר במבנה מגורים או תעשיה או אולי בכלל משרד.
  • שיפוי של הגג – חשוב יותר לבעל המקצוע שיגיע להתקין את החיפוי.
  • מראה – מהו המראה שתרצו להשיג לגג שלכם.

פתרונות החיפוי הם מגוונים ויש לפנות לחברה מקצועית שמתמחה בנושא. יש לזכור שלכל מבנה קיים פתרון חיפוי אך כדאי להגיע אל הפתרון הנכון והמתאים ביותר שיספק את התוצאה המבוקשת וגם את רמת הבידוד הנדרשת.

עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים