צרו קשר : 054-8877-070

סגירת מרפסת

מלאו את הפרטים הבאים:

סגירת מרפסת היא אחת הפעולות הקלות והמתבקשות לכל אדם שיש לו מרפסת בבית. קירוי המרפסת בעזרת גג תמנע מהגשם להפריע לכם ומן השמש לחמם את המקום יתר על המידה. הוספת גג למרפסת תורמת גם ליופיה של המרפסת ולהעלאת ערך הדירה. דבר נוסף שתוכלו לעשות הוא לסגור לגמרי את כל המרפסת הן על ידי גג והן על ידי פאנלים אשר ייבנו סביב המרפסת. תוכלו להתקין חלונות גבוהים אשר יכניסו אור טבעי רב לבית או דלתות הזזה שיאפשרו גישה החוצה מן המרפסת. סגירת המרפסת תאפשר לכם ליצור חדר נוסף בוא תוכלו לקיים ארוחות ערב, פינת ישיבה או חדר עבור אחד הילדים.

סגירת מרפסת לבית 

סגירת המרפסת בבית לא צריכה להיות טרחה כפי שאתם מדמיינים אותה. אם אתם חושבים על בניית קירות בטון וחוששים מלכלוך, רעש וזמן בניה ארוך המאפיינים את הבניה הישנה – כיום ישנה בניה קלה המאפשרת לכל אחד לקבל פתרון בניה זול, מהיר, איכותי ועמיד.

בניה ירוקה מסוג זה כוללת בתוכה אינספור יתרונות וללא שום חסרונות לעומת בניה בבטון. בבניה זו נעשה שימוש בפאנלים מבודדים עם מילוי קלקר דחוס או צמר סלעים. חומר זה מציע יתרונות רבים כגון :

 • עמידות לאש
 • עמידות לנזקי מזג אוויר
 • איטום מוחלט של קור וחום
 • חיסכון בצריכת חשמל הודות לשמירה על האקלים בבית
 • הכנת ובניית החלקים במפעל ושינועם לבית הלקוח
 • הרכבת חדר שאורכת עד 48 שעות בממוצע

סגירת מרפסת בשיטה קלה

"בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת" שמו לעצמם למטרה להביא את הבניה הקלה לכל בית. בניה קלה היא הטכנולוגיה של ההווה ושל העתיד המאפשרת בנייה ברת קיימא במחיר נוח ובזמן עבודה קצר ומהיר. טכנולוגיות הבניה שלנו מאפשרות להחליף גגות קיימים (בעיקר גגות אזבסט המסוכנים לבריאות), לבנות תוספות בניה, לסגור מרפסות, לשקם מבני תעשיה ועוד. בנוסף אנו בונים תעלות מים ומרזבים בגגות, מבצעים עבודות מסגרות, חיפוי קירות וגגות , גידור שטחי בניה באיסכורית ועוד.

פנו כעת אל חברת "בניה קלה" ונשמח להעניק שירות לכל מבנה ולכל בית.

 

 

סגירת מרפסת היא המוצא האולטימטיבי ליצירת שטח מחיה נוסף בכל בית או עסק. סגירת המרפסת הביתית בעזרת חיפוי גג ושימוש בבניה מפנל מבודד או חלונות מרצפה לתקרה, תגן על המרפסת מחדירת מי גשמים בחורף ומתופעות חום קיצוני בקיץ. לקוחות רבים בוחרים להגדיל את שטח הבית או בית העסק על ידי תחימת אזור המרפסת, כך, הופכים את המרפסת לחלק אינטגרלי מעיצוב חלל הפנים. השימוש באור טבעי ותמונת הנוף מבחוץ, אותם ניתן להציג עם סוגרים את המרפסת בחלונות זכוכית, מאפשרת למתחם להביא את הנוף מבחוץ להיות נוכח בבית. בעזרת שירותי סגירת המרפסות של חברת בניה קלה תוכלו להפוך שטח לא מנוצל זה למשרד, פינת ישיבה או אפילו חלק נוסף בסלון ביתכם.

 

סגירת מרפסת בשיטת הבניה הקלה

אם בעבר סגירת מרפסת דרשה עבודת שיפוץ ארוכה ומייגעת, כיום, ניתן לעשות שימוש בחיפוי גג קל, איסכורית מבודדת או בניה מפנלים קלים. לשיטת הבניה הקלה, שלא כמו בניה מבטון, יש כמה יתרונות משמעותיים שבגלל רבים בוחרים לסגור את מרפסת הבית שלהם:

 • עלות כספית נמוכה- ייצור והרכבה
 • גדלי פנלים מתואמים ללקוח
 • שיטת בניה ירוקה- החומר המבודד חוסך שימוש במיזוג אוויר
 • עמידות לאורך זמן
 • עמידות לאש ולתנאי חום וקור קיצוניים
 • הרכבה מהירה, לצד יכולת לפרק בקלות ולהתאים מחדש בעתיד

עם כל היתרונות האלה, אל מול בניה מיושנת, ארוכה ויקרה של מרפסת בטון, אין זה מפתיע כלל כי אנשים רבים בוחרים לסגור את מרפסת הבית בשיטת הבניה הקלה.

 

מי הזיז את המרפסת שלי?

אז החלטתם לסגור את מרפסת הבית לקראת החורף? לבנות משרד חדש במקומה? או אולי סלון? מחפשים את איש המקצוע שיבצע את העבודה? צוות בניה קלה הוא צוות ותיק, אמין ומקצועי, בעל ידע רב בתחום סגירת המרפסות. ספרו לנו איך תרצו שתראה המרפסת שלכם, מקורה, בעל חלונות זכוכית או מוצללת, ואנחנו נציג בפניכם את החומרים המתאימים. בעזרת ליווי וסיוע צמוד, המומחים של בניה קלה יתכננו ויוצאו לפועל את הפרויקט שלכם.

צרו קשר עוד היום ואנחנו נביא את החלום לידי ביצוע באופן מיידי.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים