צרו קשר : 054-8877-070

סגירת מרפסת

מלאו את הפרטים הבאים:

סגירת מרפסת היא אחת הפעולות הקלות והמתבקשות לכל אדם שיש לו מרפסת בבית. קירוי המרפסת בעזרת גג תמנע מהגשם להפריע לכם ומן השמש לחמם את המקום יתר על המידה. הוספת גג למרפסת תורמת גם ליופיה של המרפסת ולהעלאת ערך הדירה. דבר נוסף שתוכלו לעשות הוא לסגור לגמרי את כל המרפסת הן על ידי גג והן על ידי פאנלים אשר ייבנו סביב המרפסת. תוכלו להתקין חלונות גבוהים אשר יכניסו אור טבעי רב לבית או דלתות הזזה שיאפשרו גישה החוצה מן המרפסת. סגירת המרפסת תאפשר לכם ליצור חדר נוסף בוא תוכלו לקיים ארוחות ערב, פינת ישיבה או חדר עבור אחד הילדים.

סגירת מרפסת לבית 

סגירת המרפסת בבית לא צריכה להיות טרחה כפי שאתם מדמיינים אותה. אם אתם חושבים על בניית קירות בטון וחוששים מלכלוך, רעש וזמן בניה ארוך המאפיינים את הבניה הישנה – כיום ישנה בניה קלה המאפשרת לכל אחד לקבל פתרון בניה זול, מהיר, איכותי ועמיד.

בניה ירוקה מסוג זה כוללת בתוכה אינספור יתרונות וללא שום חסרונות לעומת בניה בבטון. בבניה זו נעשה שימוש בפאנלים מבודדים עם מילוי קלקר דחוס או צמר סלעים. חומר זה מציע יתרונות רבים כגון :

  • עמידות לאש
  • עמידות לנזקי מזג אוויר
  • איטום מוחלט של קור וחום
  • חיסכון בצריכת חשמל הודות לשמירה על האקלים בבית
  • הכנת ובניית החלקים במפעל ושינועם לבית הלקוח
  • הרכבת חדר שאורכת עד 48 שעות בממוצע

סגירת מרפסת בשיטה קלה

"בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת" שמו לעצמם למטרה להביא את הבניה הקלה לכל בית. בניה קלה היא הטכנולוגיה של ההווה ושל העתיד המאפשרת בנייה ברת קיימא במחיר נוח ובזמן עבודה קצר ומהיר. טכנולוגיות הבניה שלנו מאפשרות להחליף גגות קיימים (בעיקר גגות אזבסט המסוכנים לבריאות), לבנות תוספות בניה, לסגור מרפסות, לשקם מבני תעשיה ועוד. בנוסף אנו בונים תעלות מים ומרזבים בגגות, מבצעים עבודות מסגרות, חיפוי קירות וגגות , גידור שטחי בניה באיסכורית ועוד.

פנו כעת אל חברת "בניה קלה" ונשמח להעניק שירות לכל מבנה ולכל בית.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים