לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פירוק אסבסט בצפון

  כל אחד שמע לפחות פעם אחת על האסבסט, אך לא כולם יודעים באמת על מה מדובר. אסבסט הוא שם כולל אשר מכיל בתוכו קבוצה של מינרלים טבעיים שצורתם הינה גבישית. הוא ניחן בסיבים חזקים מאוד אשר עמידים בפני דברים רבים. פירוק אסבסט הוא פעולה אשר שנעשית כאשר רוצים להחליף מבנה או גג אשר עשויים מהחומר. במשך יותר ממאה שנים, שימש האסבסט בתור חומר לבידוד אקוסטי ותרמי ומחירו הנמוך רק דרבן את המשך השימוש בו במשך תקופה כה ארוכה. גגות ובנייה קלה הינה חברה מקצועית בתחום פירוק ושינוע אסבסט. בנוסף, עוסקת החברה גם בבנייה קלה מסוגים שונים.

  פירוק אסבסט מחיר משתלם – אל תחכו התקשרו עכשיו

  קרובה להיחשף לסכנה, שכן חלקיקי האסבסט אשר מתפוררים, נישאים ברוח ועלולים לגרום למחלות שונות ביניהן גם סרטן. במקרה כזה, בעל הנכס חייב לנקוט בכל האמצעים הנדרשים על מנת לטפל המפגע ולהביא לצמצומו עד להעלמתו לחלוטין.

  שריפה, קריסה של הגג, פירוק לא חוקי, כל אלו עלולים ליצוא מפגע אסבסט. מקרים כאלו מעלים מאוד את הסיכוי לשחרור משמעותי של סיבים לחלל האוויר.

  איך יודעים שמדובר דווקא באסבסט?

  ישנם חומרים שונים אשר נראים כמו אסבסט, אך לא תמיד ניתן לדעת שכך הדבר. את התשובה משיגים על ידי נטילה של דגימה למעבדה שם יוודאו האם מדובר בחומר אשר מכיל סיבי אסבסט. למעשה, כל אחד רשאי לבצע את הבדיקה על פי הנחיות של המשרד לאיכות הסביבה, אבל ליתר ביטחון כדאי להתייעץ עם מומחים. אם התגלה שהחומר אכן מכיל אסבסט כעת יש לפנות לאדם אשר עוסק בפינוי של אסבסט. קבלנים אשר עוסקים בתחום יבצעו פירוק והעברה של החומר אל מטמנה ייעודית.

  בכל מקרה, יש לפנות רק לבעל מקצוע אשר מחזיק בכל הרישיונות והאישורים הנדרשים. פנו לאדם שלא יודע כיצד להתנהל עם אסבסט עשויה לעלות לכם הרבה כסף במידה ויעלו עליכם ולכן עדיף לחפש רק בעל מקצוע אמין ומנוסה.

  לקבלת ייעוץ, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים