צרו קשר : 054-8877-070

קונסטרוקציות מתכת

מלאו את הפרטים הבאים:

קונסטרוקציות מתכת הם אחד הפיתוחים האחרונים המאפשרים לנו להשתמש ביעילות במתכת ככלל ובפלדה בפרט. הפלדה הינה סגסוגת המורכבת בעיקר מברזל ומריכוז נמוך של פחמן ומשמשת כיום לבניית מכוניות, גשרים, כלי עבודה ועוד.

חיי האדם השתנו ללא היכר מאז גילויה של המתכת לפני אלפי שנים. הכוח שלה והגמישות שלה במעלות גבוהות אפשרו לאדם לעצב אותה כרצונם בהתאם לשימושים השונים להם נזקקו. בתחילה נעשה שימוש בעיקר בנחושת, זהב וברזל כאשר העיבוד שלהן כלל ריקוע על ידי פטיש. לאחר מכן החל להיות נפוץ השימוש בארד ונחושת אשר הותכה ושימשה ליציקה בתבניות. במאה ה-19 הגיע הפיתוח המשמעותי בתחום הפלדה כאשר "תהליך בסמר" איפשר לייצר פלדה במהירות ויעילות, מה שהוריד את מחירי הפלדה והפך את השימוש בה לנפוץ.

קונסטרוקציות מתכת לבניה קלה 

קונסטרוקציות מפלדת אל-חלד הופכות לפופולריות יותר ויותר בעולם הבניה. יתרונן מתבטא במספר פרמטרים כמו :

  • מהירות הרכבה מהירה במיוחד
  • רמת דיוק גבוהה הודות לשימוש במכונות המכינות את מסגרות המתכת מבעוד מועד
  • עמידות גבוהה ביותר לתנאי מזג האוויר
  • עלויות נמוכות
  • בניה ירוקה המיטיבה עם איכות הסביבה.

קל להבין מדוע קונסטרוקציות אלה הפכו לפופולריות במיוחד עבור אלה הרוצים לבנות גשרים, מגדלים, עמודי חשמל, תעלות, מתקני תעשיה ובניה קלה של גגות או יחידות דיור. "בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת" מתמחים בהרכבת קונסטרוקציות פלדה לכל מטרה וישמחו לייעץ לכם לקראת הפרויקט הבא.

בניה קלה בעזרת קונסטרוקציות מתכת

חברת "בניה קלה" מתמחה בפתרונות בניה יעילים וחסכוניים. הודות לידע רב שנצבר אנו מציעים לכל לקוח לבצע בניה מהירה בלי להתפשר על האיכות. על קונסטרוקציות הפלדה יולבשו פאנלים מבודדים המציעים רמת בידוד טובה פי כמה מבטון או בלוקים של איטונג. בנוסף לבידוד של חום וקור מדובר בחומר חסין אש וכזה שאינו דורש איטום כמו בבטון – כך שתהיו מוגנים מנזילות מהגג. העובדה כי השלד והפאנלים מגיעים מוכנים מראש מן המפעל חוסכת בזמן, עלויות וטעויות אנוש – כך שהתוצאה המתקבלת הינה עדיפה בכל פרמטר אותו תבחנו.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים