צרו קשר : 054-8877-070

קונסטרוקציות מתכת

מלאו את הפרטים הבאים:

  קונסטרוקציות מתכת הם אחד הפיתוחים האחרונים המאפשרים לנו להשתמש ביעילות במתכת ככלל ובפלדה בפרט. הפלדה הינה סגסוגת המורכבת בעיקר מברזל ומריכוז נמוך של פחמן ומשמשת כיום לבניית מכוניות, גשרים, כלי עבודה ועוד.

  חיי האדם השתנו ללא היכר מאז גילויה של המתכת לפני אלפי שנים. הכוח שלה והגמישות שלה במעלות גבוהות אפשרו לאדם לעצב אותה כרצונם בהתאם לשימושים השונים להם נזקקו. בתחילה נעשה שימוש בעיקר בנחושת, זהב וברזל כאשר העיבוד שלהן כלל ריקוע על ידי פטיש. לאחר מכן החל להיות נפוץ השימוש בארד ונחושת אשר הותכה ושימשה ליציקה בתבניות. במאה ה-19 הגיע הפיתוח המשמעותי בתחום הפלדה כאשר "תהליך בסמר" איפשר לייצר פלדה במהירות ויעילות, מה שהוריד את מחירי הפלדה והפך את השימוש בה לנפוץ.

  קונסטרוקציות מתכת לבניה קלה 

  קונסטרוקציות מפלדת אל-חלד הופכות לפופולריות יותר ויותר בעולם הבניה. יתרונן מתבטא במספר פרמטרים כמו :

  • מהירות הרכבה מהירה במיוחד
  • רמת דיוק גבוהה הודות לשימוש במכונות המכינות את מסגרות המתכת מבעוד מועד
  • עמידות גבוהה ביותר לתנאי מזג האוויר
  • עלויות נמוכות
  • בניה ירוקה המיטיבה עם איכות הסביבה.

  קל להבין מדוע קונסטרוקציות אלה הפכו לפופולריות במיוחד עבור אלה הרוצים לבנות גשרים, מגדלים, עמודי חשמל, תעלות, מתקני תעשיה ובניה קלה של גגות או יחידות דיור. "בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת" מתמחים בהרכבת קונסטרוקציות פלדה לכל מטרה וישמחו לייעץ לכם לקראת הפרויקט הבא.

  קונסטרוקציות מתכת לבנייה

  בניה קלה בעזרת קונסטרוקציות מתכת

  חברת "בניה קלה" מתמחה בפתרונות בניה יעילים וחסכוניים. הודות לידע רב שנצבר אנו מציעים לכל לקוח לבצע בניה מהירה בלי להתפשר על האיכות. על קונסטרוקציות הפלדה יולבשו פאנלים מבודדים המציעים רמת בידוד טובה פי כמה מבטון או בלוקים של איטונג. בנוסף לבידוד של חום וקור מדובר בחומר חסין אש וכזה שאינו דורש איטום כמו בבטון – כך שתהיו מוגנים מנזילות מהגג. העובדה כי השלד והפאנלים מגיעים מוכנים מראש מן המפעל חוסכת בזמן, עלויות וטעויות אנוש – כך שהתוצאה המתקבלת הינה עדיפה בכל פרמטר אותו תבחנו.

  בכל פעם שאתם רוצים להקים מבנה חדש אתם פונים קודם כל למהנדס אשר יבצע ביחד אתכם את כל עבודות התכנון וההקמה של תשתיות המבנה. אולם לעיתים יש צורך לפנות גם לאנשי מקצוע נוספים לאורך תהליך התכנון על מנת ליצור מארג שלם של תשתיות למבנה ולקבל את אישורי הבנייה ללא כל צורך לבצע תיקונים נוספים. כמעט בכל אתר בנייה יש צורך לבצע עבודות להקמת קונסטרוקציות מתכת מסוגים שונים. בין אם מדובר בהקמת יסודות מבנה על בסיס מתכת או על ידי הוספת חיזוקים לתשתיות המבנה הקלאסית, אתם רוצים לבצע את עבודות ההקמה בצורה הנכונה ביותר ולכן לפנות לאיש מקצוע האמין ביותר, כמו למשל הצוות של חברת בנייה קלה.

  מהן קונסטרוקציות מתכת?

  קונסטרוקציות מתכת הן תשתיות מתכת למבנים שונים אשר מאפשרות את יצירתה של רמת יציבות גבוהה מאוד. הקמות של קונסטרוקציות מתכת בשונה מכל פרויקט בניה אחר, הן מהירות יותר, יעילות יותר אך גם מקצועיות יותר. זאת, מפני שאתם צריכים לבצע חישוב מדויק של כל החומרים מבעוד מועד ולהתקין את החלקים השונים לכדי תמונה אחת בצורה נטולת פגמים.

  כיום, ניתן לעשות שימוש בקונסטרוקציות מתכת לטובת עבודות מסוגים שונים כאשר הפרויקטים המובילים בתחום הם פרויקטים של תשתיות לאומיות כמו הקמה של גשרים או מחלפים. זאת בשל יכולות נשיאת המשקלים הכבדים של קונסטרוקציות מתכת. הקמה של תשתיות בעבר דרשה פרקי זמן ארוכים לטובת ייבוש הבטון ויצירת ממד נוסף של יציבות לכל פרויקט, אך כיום ניתן לקצר בצורה משמעותית את תהליך ההקמה ולהביא לכדי תוצרים איתנים הרבה יותר בעזרת שימוש במתכות מורכבות.

  קונסטרוקציות מתכת – איך לבנות את המפעל היציב ביותר?

  גם כאשר אתם רוצים להקים מבני תעשייה, קונסטרוקציות מתכת הן כלי עבודה שיכול להביא להישגים משמעותיים. על ידי שימוש בקונסטרוקציות מתכת אדירות ממדים אתם יכולים לשפר את הקירוי העילי, ליצור חלל פנים רחב במיוחד ועדיין לשמור על מבנה קל משקל, עמיד ואיתן. עבודות בתוך מבנה מתכת הן עבודות נעימות יותר, דווקא במזג האוויר הישראלי החם. בקיץ אתם לא צריכים להשקיע משאבים רבים על מנת לאוורר את המקום ואתם יכולים לבצע התאמה מודולרית של הפתחים במבנה. בכל מקרה בו אתם רוצים להקים שלד מבנה בעזרת קונסטרוקציית מתכת אתם רוצים לבחור בקבלן העבודות המקצועי והאמין ביותר. חברת בנייה קלה מאפשרת לכם להיעזר בצוות המקצועי למטרות תכנון והקמה של פרויקטים כאלו.

  שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

  עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים