לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אודות

  גגות ובנייה קלה הוקמה ע"י אבישי מלכה קבלן רשום מספר 34849 העוסק בתחום למעלה מחמש עשרה שנים. אנו מחזיקים אנשי מקצוע בעלי וותק המעניקים ליווי ללקוח מרגע היזום ועד גמר הפרויקט. בנייה קלה מבצעת פרוק ופינוי אסבסט, במקצועיות ותוך שמירה על כללי הזהירות של המשרד לאיכות הסביבה. אנו מבצעים בנייה ושיקום גגות. לבנייה קלה שיטות תכנון, ייצור והרכבה למבנים ממתכת, עץ ופנלים מבודדים, המשמשים למבני מסחר ותעשייה, מבני חקלאות, משרדים, בתי כנסת, מגורים ועוד. מחזיק ברישיונות הבאים – רישון קבלן אזבסט ורישיון קבלן רשום.

  לקבלת ייעוץ, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   היתרונות שלנו

   גגות ובנייה קלה הוקמה ע"י אבישי מלכה העוסק בתחום למעלה מעשר שנים.

   ביצוע פרוק ופינוי אסבסט במקצועיות ותוך שמירה על כללי הזהירות של המשרד לאיכות הסביבה.

   שיטות תכנון, ייצור והרכבה למבנים ממתכת המשמשים למבני מסחר ותעשייה, מבני חקלאות, משרדים, בתי כנסת, מגורים ועוד.

   אנו מחזיקים אנשי מקצוע בעלי וותק המעניקים ליווי ללקוח מרגע היזום ועד גמר הפרויקט.

   ממליצים עלינו

   משה כחלון , קציר

   רצינו להרחיב את הבית, החצר הייתה מסודרת ומושקעת מאוד. חששנו מבלגן והרס החצר..לאחר מפגשים עם לא מעט שעוסקים בתחום החלטנו לבחור באבישי מגגות ובניה קלה ואכן סיכמנו על ביצוע.אבישי נכנס לעבודה עם הצוות שלו ובמיקצועיות ואמינות רבה לאורך כל הפרוייקט הפגינו מקצועיות ואכפתיות . מדובר בצוות עובדים שהם כולם משפחה וחברות טובה, הגיבוש וההבנה שיש שם זה לא רגיל ושווה הרבה – לסכום:הצוות של אבישי מגגות ובניה קלה בצעו את העבודה לשביעות רצוננו ,עמדו בלוחות הזמנים שקבענו והכל בוצע מהר,נקי ומסודר ממליצים בכל לב "עבודה טובה בשקט וענווה"

   לוי דוד וספי

   ברצוננו להודות מקרב לב על העבודה המושלמת שהחברה שלך "בניה קלה" עשתה עבורינו, הגשמת לנו חלום בבנית הגג במרפסת ביתנו. העבודה נעשתה באופן מושלם מדויק ומקצועי כל כך, תוך עמידה בלוח הזמנים שהיצבת וביעילות רבה, מעבר לעבודה הדרך שלך והנועם שלך של הצוות שלך השלימו את המשימה באופן מושלם! אנו מאוד נהנים מהתוצאה!!!מאחלים לך שפע בכל תחום כי מגיע לך!

   אריה פלד

   זה נשמע מוזר .. אבל הוא בעצם טומן בתוכו יתרונות שפתרו לי את כל מה שחשבתי שיהיה לי בעיה עם זה. ואת הרעיון הזה נתן לי אבישי מלכה מנהל השיווק והבעלים של חברת בניה קלה. כשלמטה במפעל בסככה המשיכו הפועלים לעבוד באין מפריע ביצור השותף. למעלה על הגג עבד הצוות המקצועי של אבישי שהם בעצם מאותה בני משפחה מגובשים ויודעים איש איש את תפקידו והרכיבו את שלד הגג החדש ,הרכיבו לאחר מיכן את המרזב , ולאחר מכן חיברו את האסכורית הנדרש , מפולס ישר באטימות מקסימלית. יצאתי מרוצה מהתוצאה מעבר לציפיות שהיו לי. בתודה לצוות בניה קלה.

   דליה וראובן עמית

   ברצוננו להביע את הערכתנו ותודתנו העמוקים, על אופן ביצוע העבודה שהזמנו אצלכם. נתחיל מ"בראשית ", ולפני שנתייחס אליכם כבעלי מקצוע, חשוב לנו לומר שפגשנו אנשים נעימי פנים וסבר, בעלי לב ונשמה יתרה. פגשנו אנשים המכבדים את עיסוקם, ולכן מרגישים מחוייבים לבצע את עבודתם, בדייקנות ובאיכות גבוהה ביותר , תוך שהם מקפידים על קטנה כגדולה, מבלי להתפשר . למדנו שמדובר באנשים אמינים מאד, "מילה שלהם זאת מילה", גם בהתיחס לעמידה בלוחות זמנים.בעבודתם גילו חריצות ומסירות, והקפידו על נקיון ורמת גימור גבוהה. כל יום עבודה במחיצתם התחיל ברוח טובה וכך גם הסתיים מאחר ועבודתם בוצעה לשביעות רצוננ המלאה. לסיכום, אפשרתם לנו להתנסות בחוויה מתקנת, לאחר הרבה מפחי נפש. שעברנו עם בעלי מקצוע מתחומים שונים.

   יעקב

   לאחרונה, החלפתי את גג האסבסט בביתי, את העבודה ביצעה חברת גגות ובניה קלה. לאחר קבלת אישור לפינוי האסבסט כמובן, אישור שהחברה דאגה לקבל. לביתי הגיע צוות של 5 אנשים שקטים וצנועים, מאורגנים למופת. העבודה בוצעה בשקט מופתי מקצועי מאוד ולאורך כל היום קיבלתי הסבר מדויק על ביצוע העבודה. בסיום היום, ניקו את שטח הגינה והכל חזר לקדמותו. אבישי צילם את הגג כדי שאוכל לראות את הנעשה. ממליצה בחום ובענווה על החברה!
   עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים