לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  גגות אסבסט

  כפי שבוודאי אתם יודעים, עד לפני שנים אסבסט היה חומר מאוד נפוץ לחיפוי של גגות. למעשה, יכולנו לראות אותו כמעט על כל גג בישראל. הסיבות לכך היו ברורות, שכן מחיר שלו היה זול והעמידות שלו הייתה נפלאה. עם זאת, מחקרים רבים שנעשו בתחום הוכיחו כי קיים קשר הדוק בין גגות אסבסט ובין בעיות שונות שעלולות להיגרם למערכת הנשימה ואף להתפתחות של מחלת הסרטן. לכן זה לא מפתיע שבשנת 2011 יצא חוק בישראל שמחייב את כל מי שיש לו מבנה מאסבסט, להחליף אותו מיד. מתלבטים ממי תוכלו להזמין שירות כזה? הכירו את חברת אבישי מלכה – אבישי גגות ובניה קלה. זו חברה מקצועית שתוכל להציע לכם, בין היתר, שירות מוביל בכל מה שקשור להחלפת גג האסבסט שלכם.

   

  מה צריך לדעת על החלפת גגות אסבסט?

  הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת על החלפת גגות אסבסט הוא שמדובר כאן על עניין בריאותי לחלוטין. לכן אין מקום לדחות את הדברים ויש לבצע את החלפת הגג כמה שיותר מהר. שנית, לא כל קבלן שאליו תפנו יוכל לבצע את העבודה, שכן זה חייב להיות קבלן שמורשה לכך ושלמד לעומק את הדברים. הפירוק עצמו של גג האסבסט חייב להתבצע בצורה נכונה, תוך שמירה על שלמות חלקי האסבסט, שכן אחרת זו עלולה להיות סכנת נפשות.

   

  פינוי החומר מהמקום

  אחרי שמבצעים פירוק של גגות אסבסט, מגיע שלב הפינוי של החומר. חשוב לדעת שגם בעניין הזה יש נהלים מאוד ברורים, שכן האסבסט מיועד להטמנה וזה לא משהו שניתן לעשות בכל מקום. כמו כן, גם ההובלה עצמה חייבת להתבצע בצורה שלא תהווה סיכון לסביבה. לכן ברור מדוע אתם חייבים להפקיד את המשימה הזאת בידי אנשי המקצוע הכי טובים שיש.

   

  מפנים לכם כל גג מאסבסט שתרצו

  יש לכם התבלטות? אתם חוששים שתפנו עוד היום אל קבלן של פינוי אסבסט אך הוא לא יגיע למקום כמה שיותר מהר? התקשרו עוד היום אל חברת אבישי מלכה – אבישי גגות ובניה קלה ותראו שתצאו מרוצים. החברה מבינה את דחיפות הדברים ומהר מאוד היא תשלח אליכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר שלה לפינוי גג האסבסט שלכם בהתאם לחוק.

   

  פינוי גגות אסבסט

  פינוי גגות אסבסט הינו משימה מורכבת, כזו הדורשת מקצועיות רבה בתחום – תוך שמירה על כללי הבטיחות והקפדה על זהירות מרבית. זאת מהסיבה שהאסבסט נושא עמו חומר רעיל ומסוכן. לכן, בכל הנוגע לפעולה זו חשוב להיעזר בחברה מתמחה בנושא. זקוקים לפינוי גג אסבסט? אל תתמהמהו ופנו באופן מידי אל חברת גגות בנייה קלה. חברה מובילה זו עוסקת בתחום פירוק ופינוי גגות אסבסט בהתאם לתקנות המשרד לאיכות הסביבה, והיא יכולה לסייע לכל מי שזקוק לשירותים בתחום זה.

  פינוי גגות אסבסט – במה עבודת פינוי גגות האסבסט כרוכה?

  מה כוללת עבודת פינוי גגות אסבסט? בין היתר, היא דורשת לבישת ציוד מתאים ומיוחד, אותו לא כל אדם יכול לרכוש. בנוסף, היא דורשת חבישת מסכות שימנעו מצב, בשל העבודה הצמודה לחומר הרעיל, של שאיפתו אל תוך הגוף והעלאת הסיכוי לחלות במחלות ממאירות דוגמת סרטן לסוגיו השונים. קבלן בתחום פינוי האסבסט, שיש ברשותו גם הרשאה רשמית, גם ציוד מתאים וגם ידע ומיומנות, חייב להיות אחראי ולפעול ליצירת סביבת עבודה סטרילית שתמנע אפשרות, ולו הקלושה ביותר, שעוברי אורח חפים מפשע שאינם מודעים לנעשה לידם, יעברו ליד אותם גגות אסבסט, ייגעו בהם או ינשמו אותם. עבודת הקבלנים העוסקים בפינוי גגות אסבסט אינה מסתכמת בהורדת הגג ובהתקנת גג בטוח ובריאותי יותר, אלא ממשיכה עד לסיום הטמנת חלקי המתכת עמוסי האסבסט באתרים ייעודיים לכך; אזורים הפזורים במקומות שונים ברחבי הארץ ומסומנים בצורה ברורה וגלויה כאזורים מסוכנים לבני אדם.

  חשיבות פניה למומחה במקרה פינוי גגות אסבסט

  בעלי בתים והעסקים הפרטיים, בכל מה שנוגע לחשד או לחשש להימצאות גורמי סיכון כגון אסבסט אסור להתמהמה ואסור לחשוב במונחים כלכליים. למעשה, ערנות, מניעה ושמירה על הבריאות צריכים להוות עבורכם ערך עליון. פינוי גגות אסבסט צריך להיעשות רק על ידי קבלן מומחה ומוכשר לכך ולא כבדרך אגב ובצורה חובבנית. חברת גגות בנייה קלה מחזיקה בידיה אנשי מקצוע אשר יידעו לספק לכם תובנות והסברים לגבי הפרוצדורות, פרק זמן הביצוע ועוד. כל זאת ועוד תחת שירות מקצועי ומספק לאורך כל הדרך.

   

  פירוק גגות אסבסט

  פירוק גגות אסבסט מתבצע לאורך מספר שלבים שנועדו לשמור על בטיחות העובדים, כמו גם על הסביבה, בעת העבודה. ראשית, עבודת פירוק גגות האסבסט תתחיל כאשר לוחות האסבסט יסרו בזהירות, ויוכנסו לשקים שיעטפו אותם. לאחר מכן יובילו את הלוחות לאתר פסולת המורשה. זאת בכדי לטפל בהטמנת האסבסט-צמנט. כל שלב ושלב דורש שימוש בכלים המתאימים וכן בשיטות הנכונות לשם מניעת גרימת נזק לסביבה או לעובדים. לכן מומלץ להסתייע בשירותיה של חברת גגות בנייה קלה. חברה זו אשר מחזיקה בידיה אנשי מקצוע בעלי ההכשרה המתאימה לשם ביצוע פירוק בטיחותי.

  פירוק גגות אסבסט – מהו חוק האסבסט ובאילו נסיבות רצוי לפרקו?

  מטרת חוק האסבסט הינה להסב ולצמצם מפגעים סביבתיים ובריאותיים הנגרמים על ידי אסבסט ולטפל במפגעים. את חוק החוק למניעת מפגע אסבסט ואבק מזיק, התשע"א – 2011, יזם משרד הסביבה. חוק זה מציין כי חל איסור על ייצור, יבוא, מסחר או כל שימוש חדש באסבסט או בפסולת אסבסט בישראל. בנוסף, חוק זה מציין את החובה לפיה יש להוציא באופן הדרגתי את השימוש באסבסט פריך ממבני ציבור, ממתקני תעשייה וכן מציוד וכלי רכב בצה"ל, לכל היותר עד אוגוסט 2021.

  נדגיש, בשלב זה, כי סיבי אסבסט המשתחררים מלוחות אסבסט-צמנט שבורים, מרוסקים או שרופים או מאסבסט-פריך החשוף לאוויר עשויים לגרום נזק בריאותי בלתי הפיך לשוהים במבנה ובסביבתו, לעובדים ולעוברים בסמוך לאתר, ולתושבים ההיסטוריים במבנה ובסמוך אליו. לכן, מחובתו של בעל הנכס לנקוט באמצעים הדרושים למניעת המשך המפגע או להפסקתו, כמו גם לצמצום הסיכון. מפגע אסבסט עשוי להיווצר כאשר קוד אסבסט עבר שריפה, כאשר גג אסבסט של מבנה קורס, כאשר מתבצע פירוק אסבסט בניגוד לחוק או כאשר פסולת אסבסט מונחת בערמות. במקרים אלה עולה הסבירות לשחרור סיבי אסבסט לאוויר, כאשר הסיכון הסביבתי גדל גם כן.

  שירותי פירוק והחלפת גגות אסבסט

  חברת גגות בנייה קלה הינה חברה בעלת ניסיון רב בתחום הגגות, ומציעה מבין מגוון שירותיה גם שירותי פירוק גגות אסבסט. החברה מתמחה בפירוק גגות אסבסט בצורה מקצועית, אשר מבטיחה שמירה על איכות הסביבה, העובדים ואנשים הנמצאים באזור במהלך העבודה, תוך ביצוע עבודה יסודית המתחילה בפינוי הגג ומסתיימת בהובלתו לאתר הטמנה מתאים.

  לקבלת ייעוץ, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים