לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  גג אסכורית

  כיום, בישראל ניתן למצוא גגות מחומרים שונים ומגוונים. חלק מהחומרים הללו היו בשימוש לפני זמן רב אך התגלו בתור מסוכנים לציבור, כמו אסבסט לדוגמא. גג אסכורית הפך לאחד התחליפים הנפוצים והיעילים לגג אסבסט הודות למשקלו הקל, המרווחים הגדולים בין כל חלק, היכולת לייצר חלקים בהתאמה אישית לפי הגודל והצבע הרצוי, התקנתם הקלה והעלות הנמוכה שלהם המאפשרת לקרות פרגולות, מבני תעשיה ומחסנים.

  אם מוסיפים לכך את העובדה כי חוק משנת 2011 קובע כי יש לצמצם את גגות האסבסט ולמצוא להם תחליפים – הרי שגג האסכורית עולה בקנה אחד עם הצורך למצוא תחליף ראוי.

  גג אסכורית לכל מטרה

  הבסיס של גג אסכורית מורכב מקונסטרוקציה חזקה וקלה העשויה מברזל מגלוון או מתכת אחרת אליה מוצמדים לוחות אסכורית על ידי הברגה מיוחדת. החיבורים נאטמים על ידי גומי עמיד לרטיבות המאפשר איטום מקסימלי בין חיבורי הלוחות. לוחות אסכורית משודרגים מאפשרים בידוד יעיל יותר בפני קור, חום ורעש. מתי תצטרכו לוחות אסכורית?

  • כאשר תרצו לתחום אזור בניה.
  • כאשר תרצו לגדר אזור מסוים.
  • כאשר תרצו לבנות מחסן או לקרות חניה.
  • כאשר תרצו לקרות פרגולות.
  • כאשר תרצו לבנות מבני תעשיה.
  • כאשר תרצו להחליף את הגג הקיים בחומר ידידותי יותר

  "בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת" מתמחים בהחלפת גגות וחיפויים בחומרי גלם שונים כמו פאנלים מבודדים, אסכורית, רעפי שינגלס, פלרוף ועוד. במהלך החלפת הגג ניתן להתקין גם תעלות מים ומרזבים אשר ישמרו עליכם מפני רטיבות והצטברות מים על הגג.

  גג איסכורית החכם

  חברת "בניה קלה" עומדת בחזית הבניה הטכנולוגית ומיישמת את כל הפיתוחים האחרונים בעולם הבניה. קונסטרוקציות מפלדה, פנלים מבודדים וגגות אסכורית הם רק חלק מהמאפיינים של בניה קלה וירוקה אשר מיטיבה עם הסביבה, מאפשרת בניה מהירה מאין כמוה, חוסכת בעלויות וכוח אדם, מציגה רמות דיוק וגימור גבוהות והתוצאה המתקבלת היא עמידה, יציבה ומאריכת שנים.

  פנו כעת אל "בניה קלה" והתקדמו לבניה חכמה.

  גג איסכורית

  גג האיסכורית משמש פעמים רבות, כתחליף לגגות האסבסט הישנים שנמצאו מסוכנים לבריאות. גג איסכורית בנוי משתי שכבות של פח פלדה מגולוונת בעיצוב גלי, בין השכבות נדחס חומר בידוד המגן על פנים המבנה. גג האיסכורית הוא גג גמיש, חזק ומבודד. בנוסף לכך, יכולת ההקמה המהירה של אותו גג ייחודי מקנה לו יתרון משמעותי על פני גג בטון כבד ויקר לבניה. חברת בניה קלה עוסקת בתחום הקמת גגות איסכורית מבודדים כבר שנים רבות ותשמח לסייע בכל שאלה.

  למה דווקא גג איסכורית?

  בשל העבודה שגגות איסכורית הם חומר מודולרי, המותאם לצרכי הלקוח, הם יכולים להיות פתרון יעיל ונוח מאוד לעסקים שונים כמו גם לצרכים פרטיים. יותר ויותר לקוחות בוחרים לעשות שימוש בפנל איסכורית לקירוי גג בעיקר כי:

  • עלויות הבניה זולות מאוד – גגות האיסכורית מיוצרים במפעל לפי המידות המוזמנות, ולכן אין צורך לבצע פעולות נוספות באתר הבניה.
  • חומר הבידוד מותאם לצורך – בין אם מדובר בבית מגורים, מפעל או מחסן, לכל מטרה יש חומר בידוד ייחודי שניתן לדחוס בין שתי שכבות גג האיסכורית.
  • עמידות גבוה למשקלים – גגות רבים צריכים לשאת משקל עליהם (כמו דודי שמש בבתים פרטיים) ולכן יכול נשיאת המשקל של גג איסכורת משפיעה מאוד על הבחירה.
  • איטום בפני מים – גג האיסכורית אטום למים, ומונע זליגת מי גשמים באופן מלא.
  • בניה ירוקה – בשל היותו של גג האיסכורית חומר קל לקירוי, נעשה שימוש מופחת במיזוג אוויר בחלל, ולכן שיטה זו נקראת בניה ירוקה וחסכונית.

  מוכנים לעבודה?

  החלטתם לשפץ, ומעוניינים לבות גג חדש לבית או לעסק? גג איסכורית הוא הבחירה הנכונה לכם? מצוין! צוות הקבלנים של חברת בניה קלה מזמין אתכם ליצור איתנו קשר ולהתחיל לתכנן את הגג שלכם. הצוות עתיר הניסיון, ייעץ לכם וילווה אתכם לאורך התהליך. עובדי בניה קלה נכונים למצוא את האיסכורית המתאימה לכם, הן במידות והן בחומרי המילוי, ולהפוך את הפרויקט שלכם להצלחה מסחררת.

  צרו עוד היום קשר ליעוץ והכוונה ראשוניים עם מומחי האיסכוריות של בניה קלה, אנחנו כאן בשביל לסייע!

  גג איסכורית – מה הם היתרונות לשימוש?

  אם בחרת להתקין גג איסכורית בבית שלכם, דעו לכם כי ישנם ארבעה יתרונות משמעותיים לכך:

  1. התקנה קלה – גגות איסכורית מגיעים לאתר הבנייה כאשר הם במצב מוכן להרכבה. את המפרט הטכני של הגג אתם שולחים למפעל שעמום יוצר בדיוק למידות שאתם צריכים ומגיע לאתר הבנייה. קבלן הבנייה יידרש רק להתקין את גג האיסכורית במקומו ולהבטיח כי הוא מעוגן בחוזקה ליסודות המבנה.
  2. בניה מודולרית – כל שינוי שאתם רוצים לבצע בתוכניות המבנה יכול להיות נגיש הרבה יותר אם אתם בוחרים להשתמש בגג איסכורית. זאת בשל העובדה כי מדובר בחומרים כמו פח מגולוון עם בידוד של צמר סלעים, אותם ניתן לחתוך באתר הבנייה בקלות ובמהירות ולהתאים לשינויי בגדלים שאתם רוצים לבצע.
  3. בידוד מושלם – מלבד העובדה הברורה כי בנייה קלה מאפשר ליצור בידוד טרמי. חשוב שתדעו כי גג איסכורית יכול להוות שכבת מגן מבודדת מפני אש, ולכן הוא פתרון נוח וזמין לשימוש גם באתרים תעשייתיים וגם במבני מגורים ומוסדות עסקיים.
  4. עלויות נוחות לכל כיס – העלות של גג איסכורית תלויה בעיקר בהרכב החומרים שאתם בוחרים ליצור מהם את הגג שלכם. ולכן ניתן לבחור את ההרכב על פי התקציב הנתון לפרויקט שלכם.

  מתקינים גג איסכורית בצורה בטוחה

  הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לזכור לגבי גג איסכורית הוא שמדובר במוצר אשר דורש תהליך התקנה של אנשי מקצוע ולכן חשוב לתאם את כל התהליך אל מול קבלן השיפוצים איתו אתם עובדים. חברת בנייה קלה מלווה את לקוחותיה לאורך תהליך השיפוץ ומאפשרת לכל לקוח לקבל את המבנה האידיאלי לו על פי תוכניות הבנייה המקוריות, תוך קבלת יעוץ מקצועי מאנשים מובלים ומנוסים בתחום העיסוק הזה.

  גג איסכורית

  גג איסכורית מהווה פתרון מושלם מפני כניסת גשמים לפתח ביתנו בחורף הקר, כמו גם שמש חזקה בימים החמים. אין ספק, תחזוקת הבית מצריכה השקעה מרובה מאשר בניית מדרגות עץ לבית, כאשר במקביל ישנם דברים שהם מחוץ לביתנו – ושאיננו שמים לב אליהם עד שהם מפסיקים לעבוד פתאום. אחד מהם הוא: מרזבים לגגות או בשמם השני – גג האיסכורית. אם אתם מחפשים פתרון אפקטיבי לפתח ביתכם בכל ימות השנה, כדאי שתפנו עוד היום אל חברת גגות בנייה קלה.

  גג איסכורית – יתרונות גגות האיסכורית:

  אין ספק שגגות איסכורית הם גגות קלים; גגות המהווים פתרון מעשי ומצוין עבור גגות בתים פרטיים, מבנים מסחריים וגם בתי עסק. מדובר בפנלים אשר עמידים בפני פגעי ושינויי מזג האוויר, רוחות חזקות, שמש ישירה ומעל לכל מגיעים בצבעים וסגנונות רבים אשר מוסיפים גם חן ויופי לבית או לעסק ומכילים בתוכם עוד המון יתרונות נוספים, בניהם:

  • הגגות מבודדים מפני קור וחום
  • הגגות עמידים מאוד לטווח הארוך
  • הגגות מונעים רטיבות ועמידים בפני חום ומים
  • הגגות קלים, ולכן חוסכים בעלויות אל מול הקמת גגות רגילים
  • אין כל צורך בזיפות גגות כאשר בונים את הגגות הקלים
  • הגגות אינם דורשים תחזוקה רבה או מיוחדת. זאת מלבד ניקיונם
  • משך זמן ההתקנה שלהם קצר מאוד אל מול בניית גגות רגילים
  • עשויים חומרים אשר אינם פוגעניים לסביבה ואינם מזיקים לבריאות וכך בבנייתם גם שומרים על איכות הסביבה ובריאות הדיירים.

  הסתייעו בחברה מקצועית להתקנת גגות איסכורית

  חשוב להבין כי התקנת גג האיסכורית אינו יכול להיעשות באופן עצמאי אלא מחייב עזרה של איש מקצוע שיסייע לנו. כדאי לבחור איש מקצוע כמה שיותר מומחה בכדי שהעבודה תתבצע ברמה גבוהה ובכדי שלא יקרו תקלות. על מנת להבטיח את העבודה האיכותית והמקצועית ביותר, חשוב שתפנו עוד היום אל חברת גגות בנייה קלה, המחזיקה בידיה מוניטין של שנים רבות וליוותה כבר אלפי לקוחות מרוצים. אל תתפשרו בחרו חכם – בחרו בגגות בניה קלה. לפרטים נוספים ולתיאום פגישה, פנו אלינו עוד היום. ואנו נשמח להעניק עבורכם את השירות המתאים והמקצועי ביותר עבור המבנה שלכם באופן אישי.

   

   

  לקבלת ייעוץ, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים