לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  חיפוי גגות

  חיפוי גגות בחומר חדש ונקי מאפשרת לישראלים רבים להיפטר מגג האסבסט המסוכן. בשנת 2011, נקבע חוק למניעת מפגעי אסבסט אשר קבע כי יש לצמצם במידה ניכרת את חשיפת הציבור למפגעי אסבסט. החוק קבע כי אין לבצע שימוש אישי או תעשייתי באסבסט החל משנת 2011. כמו כן הציבור נקרא להחליף גגות אסבסט אשר יכולים להוות סכנה להם ולסביבתם.

  חשוב להדגיש כי האסבסט בצורתו הקשיחה אינו מסוכן לאדם אך ברגע שהאסבסט מתפורר (כתוצאה מהתבלות החומר והשפעות מזג האוויר) חלקיקי האסבסט נישאים באוויר ויכולים להיכנס למערכת הנשימה של האדם. חשיפה מתמשכת לאסבסט עשויה להוביל להתפרצות מחלות קשות כמו סרטן הריאות ואסבסטוזיס.

  חיפוי גגות מתקדם 

  חיפוי גגות בחומרים כמו פנל מבודד עם צמר סלעים  ,פוליסטיראן (המוכר לנו כקלקר) ופוליאוריטן מאפשרת לכל אדם להיפטר מגג האסבסט המסוכן ולעבור לחומר ידידותי יותר לסביבה. כיום, עולם הבניה המתקדם מציע פתרונות קלים, נוחים וזולים יותר מחיפויי הגגות של הדור הישן. כיום תוכלו למצוא בשוק הבניה:

  • פאנלים מבודדים.
  • רב רעף.
  • פלרוף.
  • סנטף.
  • רעפי שינגלס.
  • אסכורית.
  • ועוד.

  את כל סוגי החיפויים הנ"ל תוכלו למצוא בחברת "גגות ובנייה קלה". החברה מתמחה במתן פתרונות בניה מתקדמים וירוקים הכוללים חיפוי גגות, פרוק אסבסט, בניה קלה וקונסטרוקציות. גולת הכותרת היא ללא ספק השימוש בפאנלים מבודדים אשר מציעים רמת בידוד שאין כדוגמתה בשום חומר אחר. הבידוד המושלם לקור, חום וצליל מצטרף לרשימת תכונות נהדרת כמו חסינות לאש, התקנה מהירה ביותר (לרוב 48 שעות לחדר), עלות נמוכה ורמת גימור גבוהה.

  בניה קלה – חיפוי גגות מקצועי

  כאשר אתם בונים את ביתכם אין מקום לפשרות. "בניה קלה" ישמחו להעמיד לרשותכם אנשי מקצוע מובילים בעלי וותק וניסיון רב שנים. כל העבודות יבוצעו במהירות ויעילות כאשר תוכלו לקבל ייעוץ וליווי לכל אורך התהליך. הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר על מנת לקבל המלצה באשר לסוג העבודות שביתכם זקוק להם.

  חיפוי גגות – על מה מדובר?

  מהו הגג אשר נמצא מעלינו? התפקיד שלו הוא בסך הכול פשוט, להפריד בין החלק החיצוני לחלק הפנימי של הבית. אך, אם נחשוב על כך לעומק נגלה שיש לכך משמעות רבה. הגג יוצר למעשה הפרדה ביננו לבין מזג האוויר, רעש, ועוד מפגעים. ניתן גם לנצל את הגג ליצירת המראה הרצוי למבנה. חיפוי גגות היא פעולה אשר תעניק לגג את הבידוד המתאים והאיכותי ביותר, כל זה בשיטות חדשניות ובמינימום עבודה נדרשת. אם בעבר הייתה אפשרות של רעפים בלבד, הרי שכיום ניתן להשתמש בגג למטרות שונות וגם לדאוג לכך שהוא ישמר ויעמוד במבחן הזמן. גגות ובנייה קלה היא חברת בנייה אשר מתמחה בטיפול בגגות, סילוק גגות אסבסט ועוד.

  חיפוי גגות – מה ההבדל?

  המודעות לאיכות הסביבה הביאה לשינויים רבים בתהליכי הבנייה. חברות בני רבות עברו לשיטות בנייה ירוקות אשר פוגעות פחות בסביבה ולא מצריכות שימוש באנרגיה רבה. מאידך הבנייה עדיין אמורה להמשיך להיות מתאימה לסגנון החיים של אנשים במאה ה-21, ולכן פותחו חומרים שונים אשר מיועדים לבנייה קלה מבלי להתפשר על איכות, בידוד ואסתטיקה. ככל שמדובר על בנייה ירוקה מושקע תכנון מוקדם רב. זאת על מנת לגרום כמה שפחות נזק לסביבה.

  גם חיפוי גגות הוא קריטי וחשוב מאוד בכל הנוגע להגנה על הגג. יש לתכנן את העבודה כך שהיא תהיה קלה לתחזוקה ומאידך תביא לבידוד מקסימלי ושמירה על מראה חיצוני הולם.

  מהו חיפוי גגות איכותי?

  כל מבנה שונה מבחינת מראהו, בהתאם לתפקידו. כך מבנה מגורים יהיה שונה מבניין משרדים. תחום החיפוי מתפתח באופן רציף ומשתדרג כל העת. כאשר רוצים לבחור חיפוי כדאי לקחת בחשבון כמה גורמים:

  • סוג המבנה – אם מדובר במבנה מגורים או תעשיה או אולי בכלל משרד.
  • שיפוי של הגג – חשוב יותר לבעל המקצוע שיגיע להתקין את החיפוי.
  • מראה – מהו המראה שתרצו להשיג לגג שלכם.

  פתרונות החיפוי הם מגוונים ויש לפנות לחברה מקצועית שמתמחה בנושא. יש לזכור שלכל מבנה קיים פתרון חיפוי אך כדאי להגיע אל הפתרון הנכון והמתאים ביותר שיספק את התוצאה המבוקשת וגם את רמת הבידוד הנדרשת.

  הבניה הקלה, השימוש בפנלים מבודדים וחומרי הגלם החדשניים מהם מיוצרות איסכוריות קידמו את השימוש בחומרים מורכבים (כמו אלומיניום, טיטנום ואבץ) בעת חיפוי גגות. חיפויי גגות בלוחות של חומרים קלי משקל מאפשר אטימה ברמה גבוה תוך מניעת עומס מיותר על המבנה שעלול להוביל לקריסתו. כמו כן, מטרת חיפוי הגג היא להעניק הגנה מפני תופעות טבע חיצוניות ולאטום את המבנה מגשם או ליצירת בידוד טרמי. חיפויי גג מודרניים מיוצרים לפי מידה, מחומרי גלם עמידים ויציבים ויכולים להגן על המבנה לאורך שנים רבות. חברת בניה קלה מתמחה ביצירת חיפוי גגות לכל מטרה תוך עמידה בתקינה ועבודה עם חומרי גלם איכותיים.

  חיפוי גגות – לוחות חיפוי ובידוד

  כשניגשים לבחון אופציה לחיפוי גגות, מגוון האפשרויות הוא גדול ולעיתים מבלבל. אומנם יש חשיבות לסוג המבנה שהלקוח רוצה לחפות, אך חשוב לשים לב למספר כללי ברזל בנושא:

  • שימוש בחומרי גלם ברמה גבוהה.
  • מציאת חומר הבידוד המתאים לאופי השימוש במבנה (האם מדובר בבית מגורים או במפעל?).
  • עמידות הגג לתנאי קיצון כמו אש.
  • אטימות הגג למים ולנוזלים אחרים.
  • כושר נשיאת המשקל של הגג – מבנים רבים עושים שימוש בגג על מנת לאחסן בו דברים (דודי מים למשל)- חשוב לוודא שהגג יצליח לשאת את המשקל ולא יקרוס על באי המבנה.
  • עלויות ייצור החומר והרכבתו במקום המיועד.

  לאחר שבחרתם את החומר המתאים לדרישות החלל שאתם מעוניינים לחפות, הגיע זמן התכנון.

  חיפוי גגות – עבודה לאנשי מקצוע

  אז החלטתם לצאת לעבודה, לשנות את גג המחסן, לפנות את האסבסט המסוכן ולהחליפו בחומר חדש? מצוין. עכשיו, כל מה שחסר לכם הוא הצוות שיעזור לכם להוציא לפועל את התוכנית שלכם. חברת בניה קלה מובילה בתחום חיפוי גגות, תסיע לכם להבחין בכל מגוון הסוגים ולהגיע להחלטה הנכונה לכם. הצוות שלנו בבניה קלה, ילווה אתכם, וייתן מענה מקצועי ואמין לכל השאלות שלכם לאורך הדרך. כל שנותר לכם הוא ליצור אתנו קשר ולספר לנו איך ייראה הפרויקט שלכם, מכאן, אנחנו נדאג להביא אותו לידי ביצוע על הצד הטוב ביותר.

  חיפוי גגות

  הבנייה המתקדמת של ימינו מאפשרת כמעט לכל אדם ליצור חיפוי גגות מושלם שימנע בעתיד נזילות, דליפות או תקלות שונות במערכות הפנים בבית. כמו כן, קל הרבה יותר ליצור בתים אמידים אם אתם בוחרים בחיפוי גגות מקצועי וחזק. בדיוק בגלל זה בכל פעם שאתם מבצעים שיפוץ בבית המגורים שלכם אתם מחזיקים בהזדמנות פז לשפץ גם את הגג שלכם ולשפר את החוזק שלו לקראת השנים הבאות. אבל קשה מאוד ליצור גג חזק ואמיד מבלי להיעזר באנשי מקצוע מובילים בתחומם. הצוות המקצועי של חברת בנייה קלה מאפשר לכל הכוח לקבל חיפוי גגות אידיאלי לצורכי המבנה תוך שאנו שומרים על רמת עבודה מקצועית, בטיחותית ומיומנת.

  אלו חומרים יכולים להיות חיפוי גגות מוצלחים?

  אחד האלמנטים החשובים ביותר בכל עבודה של חיפוי קירות הוא בחירת חומרי חיפוי הנכונים ביותר שהם יכולים ליצור איטום מושלם וגם לשמור על עיצוב חיצוני מודרני ומעניין. בדיוק לשם כך, אנשי המקצוע וקבלנים בתחום חיפוי גגות יכולים להציע לכם מגוון רחב של חומרי חיפוי לעבודת האיטום של הגג שלכם. השימוש בבניה קלה מתבסס כל כולו על עיקרון החומרים המורכבים. אלו חומרים שמיוצרים ממספר רב של מתכות כמו אלומיניום, סגסוגת, טיטניום או פח מגולוון. כל אחד ואחד מהחומרים הללו מחזיק ביתרונות וחסרונות. אך רק בהסתכלות כוללת על כל הצרכים של הבית הפרטי שלכם אתם יכולים להחליט מה הוא המוצר המתאים לכם ביותר. אם אתם רוצים ליצור בידוד תרמי איכותי, אתם יכולים להשתמש בגג איסכורית מבודדת, אשר ממולא בקלקר מוקצף איכותי ואמיד. לעומת זאת, בכדי ליצור בידוד לאש לטובת מבנים תעשייתיים ניתן להשתמש בצמר סלעים אשר מקשה על התפשטות האש ומסייע לכם להשתלט על כל מקרה שריפה שמתרחשת תחת קורת הגג שלכם. כמובן שניתן ליצור שילובים של חומרים על מנת לקבל את התכונות הרצויות לכם, אך זו היא השקעה כספית גדולה יותר, אותה חשוב לקחת בחשבון.

  חיפוי גגות מושלם להגנה מושלמת

  חיפוי גג מושלם הוא חיפוי שיכול להפוך את כל המבנה שלכם לעמיד יותר אך גם לנוח יותר למגורים. ולכן אתם רוצים להשקיע משאבים רבים כמו גם אנשי צוות מקצועי שיכולים לעזור לכם בעבודה לאורך הפרויקט. חברת בנייה קלה היא חברה קבלנית אשר עוסקת בהקמת מבנים על פי טכניקות של בניה קלה ויכולה לסייע לכם ליצור את בית המגורים המושלם עם חיפוי הגג המושלם לכם.

   

  לקבלת ייעוץ, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים