לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  סוקר אסבסט

  חומרי בנייה רבים מהעבר הכילו את הכימיקל המסוכן אסבסט. סרטן ריאות ומחלות אחרות הן בין המחלות הרבות שחשיפה לאסבסט יכולה להביא. למרות שאסבסט הוצא מחוץ לחוק, יתכן שחומרים המכילים אסבסט עדיין קיימים בחלק מהמבנים הישנים יותר. בשל כך, יש לבצע הערכת אסבסט לפני כל עבודת בנייה, שיפוץ או הריסה במבנה. סוקר אסבסט יערוך בדיקה יסודית של החומרים המכילים אסבסט בבניין ויקבע את הסכנות האפשריות בחשיפה לאסבסט. כמו כן, יוצעו במחקר אסטרטגיות בטוחות להתנהלות והסרת אסבסט. עובדים ודיירי הבניין מסתכנים בחשיפה לאסבסט אם לא נערך סקר אסבסט יסודי על ידי המומחים של 'גגות ובנייה קלה'.

  מי הוא סוקר אסבסט ומה תפקידו?

  אסור לזלזל במשמעות של סקר אסבסט. אי אפשר לדעת אם חומר מכיל אסבסט מבלי לבצע בדיקות מעבדה, שכן סיבי האסבסט אינם נראים לעין האדם. השיטה היחידה לברר האם יש בבניין אסבסט ועד כמה הוא מסוכן היא לעשות סקר אסבסט. ייתכן שיחלפו שנים, אם לא עשרות שנים, עד שמחלות הקשורות לאסבסט יופיעו. כתוצאה מכך, מציאת מפגעים הקשורים לאסבסט בהקדם האפשרי הוא הכרחי. מניעת בעיות בריאותיות ומקרי מוות הקשורות לאסבסט דורשת אמצעים יזומים, כגון הזמנתו של סוקר אסבסט.

  באילו דרכים ניתן לוודא את המשך בטיחותם של לוחות האסבסט?

  הסרת לוחות אסבסט היא משימה גדולה. על מנת לעמוד בתקנות יש לפרק את האסבסט על ידי מומחה מוסמך ולטמון אותן במקום מורשה. אם אתם או מישהו שאתם מכירים חושש שהבניין עשוי להכיל לוחות אסבסט העלולים להוות סיכון בריאותי, מומלץ להזמין סוקר אסבסט שיבצע הערכה יסודית של מצב הלוחות ושלמותם. הערכת בטיחות לוחות האסבסט בתוך מבנה היא המומחיות של סוקר האסבסט, שהוא מומחה המוכר על ידי המשרד להגנת הסביבה. עם סיום הסקירה יימסר דוח לבעלי הבניין המורה על הטיפול השוטף בלוחות האסבסט. הדו"ח יכלול פרטים כמו מיקום הלוחות, מצבם במהלך הבדיקה והמלצות לטיפול נוסף. יש להיות מודעים ללוחות אסבסט רגילים ולא פגומים שאינם נפגעו ובטוח להשאירם במקום מכיוון שהם אינם גורמים לסיכונים בריאותיים. כדי להיות בטוחים שאתם לא נמצאים בסכנה משאיפת הסיבים הרעילים של האסבסט, צרו קשר עם 'גגות ובנייה קלה' והזמינו סוקר מומחה כבר היום!

  לקבלת ייעוץ, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים