לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  עבודות מסגרות

  מטרתן של עבודות מסגרות הן להפוך מתכת גסה ליצירת אמנות. המתכות השונות משמשות מדי יום את עובדי הקבלן ובעלי המקצוע העוסקים בבניה מסוג כזה או אחר. עיצובה של המתכת מאפשר להשתמש בה באינספור דרכים, החל ממעקות, גדרות, ספסלים, שלטי חוצות, סככות, שערים ועוד. מסגריה טובה תאפשר לכל בעל מקצוע לקבל את מבוקשו הן מבחינת סוג המתכת והן מבחינת עיצובה. דיוק ויצירתיות בעבודות המסגרות חשובות לא פחות מאיכות התוצאה בעיקר עבור אנשים המחפשים ליצור עיצוב ספציפי ויוצא דופן.

   עבודות מסגרות ברמה אחרת

  האסתטיקה של עבודות המסגרות והתאמתן לדרישות הלקוח הם הדברים שמובילים אותנו ב"בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת". כל עבודת מתכת מקבלת את היחס הראוי לה וזוכה להשקעה מלאה מצד המסגרייה שלנו. כל מעקה הוא מיוחד, כל שער הוא ייחודי, כל גדר עם אופי משלה. רמת הגימור והיצירתיות אינן באות על חשבון השירות האישי שאנו מעניקים, כאשר נדאג לייעץ לכם לגבי כל התלבטות או התעניינות שתגלו בתהליך, בחומרים או בסוג העיצוב שאנו מכינים עבורכם.

  עבודות מסגרות ופרזול מצטרפות לעוד מספר פתרונות בניה מתקדמים אותם תוכלו לקבל בחברת "בניה קלה" הכוללים גם:

  • חיפוי גגות.
  • פרוק אסבסט.
  • בניה קלה.
  • קונסטרוקציות.

  בניה קלה – בניה ירוקה

  אם הגעתם לכאן, סימן שאתם מחפשים פתרון יעיל לפרויקט הקרוב שלכם. הקונסטרוקציות הקלות שלנו יאפשרו לכל קבלן לבנות מתקני תעשיה, חניונים ומבנים שונים אשר מבוססים על שלד הבנוי מפלדה. קונסטרוקציות אלה יכולות לשמש גם ארובות, גופי אוורור, גשרים, עמודי חשמל ועוד. לצד קונסטרוקציות מורכבות, נוכל גם לטפל בגג הבית או העסק ולהחליף את קירוי הגג. כעת, ניתן להיפטר מגג האסבסט המסוכן ולהחליפו באיסכורית קלה ונוחה להרכבה או בפאנלים מבודדים אשר מציעים עמידות יוצאת דופן לקור חום ואש.

  החומרים ושיטות הבניה שאנו מיישמים עומדות בקנה אחד עם כל החידושים הטכנולוגיים והבניה הירוקה הנפוצה כיום בעולם. פנו אלינו כעת ונשמח להעניק לכם שירותי בניה ירוקה.

  לקבלת ייעוץ, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים