לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פירוק והחלפת גגות אסבסט

  במשך מאות שנים, שימש האסבסט את בני האדם לבניה. לא תמיד אנו מודעים לסכנות הטמונות בחומרים בהם אנו משתמשים, ממש כפי שפעם היה נהוג לחשוב כי סיגריות אינן מזיקות לבריאות. פירוק אסבסט מגגות הבתים בישראל הפך למשימה לאומית לאחר שנת 2011 בה נחקק החוק למניעת מפגעי אסבסט.

  החוק קבע כי יש לצמצם בצורה ניכרת את חשיפת הציבור למפגעי אסבסט על ידי פירוק אסבסט מגגות וכן נאסר השימוש באסבסט בבניה חדשה. הדבר נובע מן הסכנות הבריאותיות הטמונות באסבסט במידה והוא מתפורר לאבק. במצב זה האבק נישא על גבי הרוח ומתפזר באוויר. במידה והאסבסט נכנס לדרכי הנשימה הוא עשוי לאורך זמן להוביל להתפתחות מחלות זיהומיות קשות בדרכי הנשימה ואף למספר סוגי סרטן.

  פירוק אסבסט לאוויר נקי יותר

  על מנת לשמור על בריאותכם, תוכלו לבחור מתוך מספר אופציות לחיפוי גג כתחליף לאסבסט. בעקבות מודעות הולכת וגוברת לאיכות הסביבה, החלה להתפתח גישה של בניה ירוקה אשר מספקת פתרונות איכותיים, מהירים ובעלות נמוכה לעומת הבניה הישנה. אחד מהם הוא גג איסכורית העשוי מלוחות פלדה מגולוונת. האיסכורית הינה פרי תכנון ומחקר ממושכים בארץ ובחו"ל אשר הניבו פתרון קירוי מעולה המאפשר ליצור מרחקים גדולים בין המרישים והאגדים.

  המשקל הנמוך של האיסכורית, האורכים השונים בהם ניתן לייצר את הלוחות ומגוון הצבעים שניתן לקבל על ידי צביעת החומר בתנור הופכים את הבניה באסכורית לקלה, נוחה ואסתטית. חומר זה הינו בעל אורך חיים רב, עוזר בחלוקת העומס על חלקי מבנה אחרים ואיננו שביר.

  בניה קלה – פתרונות בניה חכמים לגגות אסבסט

  הטכנולוגיה של ימינו מאפשרת לחברת "בניה קלה" לספק פתרונות בניה מתקדמים לכל מטרה. אנו נותנים שירות לבתים פרטיים, לאזורי בניה ולמפעלים תעשייתיים. הודות לניסיון רב שנים והתמקצעות בתחום הבניה הקלה, לקחנו חלק בפרויקטים של גופים מובילים בישראל דוגמת:

  • חברת חשמל.
  • עיריית חיפה.
  • מרכז גרעיני סורק.
  • Adin השתלות שיניים.
  • נמל תעופה בן גוריון.
  • דור כימיקלים.
  • שמן תעשיות בע"מ.
  • פרי מור.
  • ועוד.

  פנו אלינו כעת באמצעות האינטרנט או הטלפון ונשמח לספק לכם פתרונות בניה חכמים.

  פירוק גגות אסבסט

  פירוק גגות אסבסט מתבצע לאורך מספר שלבים שנועדו לשמור על בטיחות העובדים, כמו גם על הסביבה, בעת העבודה. ראשית, עבודת פירוק גגות האסבסט תתחיל כאשר לוחות האסבסט יסרו בזהירות, ויוכנסו לשקים שיעטפו אותם. לאחר מכן יובילו את הלוחות לאתר פסולת המורשה. זאת בכדי לטפל בהטמנת האסבסט-צמנט. כל שלב ושלב דורש שימוש בכלים המתאימים וכן בשיטות הנכונות לשם מניעת גרימת נזק לסביבה או לעובדים. לכן מומלץ להסתייע בשירותיה של חברת גגות בנייה קלה. חברה זו אשר מחזיקה בידיה אנשי מקצוע בעלי ההכשרה המתאימה לשם ביצוע פירוק בטיחותי.

  פירוק גגות אסבסט – מהו חוק האסבסט ובאילו נסיבות רצוי לפרקו?

  מטרת חוק האסבסט הינה להסב ולצמצם מפגעים סביבתיים ובריאותיים הנגרמים על ידי אסבסט ולטפל במפגעים. את חוק החוק למניעת מפגע אסבסט ואבק מזיק, התשע"א – 2011, יזם משרד הסביבה. חוק זה מציין כי חל איסור על ייצור, יבוא, מסחר או כל שימוש חדש באסבסט או בפסולת אסבסט בישראל. בנוסף, חוק זה מציין את החובה לפיה יש להוציא באופן הדרגתי את השימוש באסבסט פריך ממבני ציבור, ממתקני תעשייה וכן מציוד וכלי רכב בצה"ל, לכל היותר עד אוגוסט 2021.

  נדגיש, בשלב זה, כי סיבי אסבסט המשתחררים מלוחות אסבסט-צמנט שבורים, מרוסקים או שרופים או מאסבסט-פריך החשוף לאוויר עשויים לגרום נזק בריאותי בלתי הפיך לשוהים במבנה ובסביבתו, לעובדים ולעוברים בסמוך לאתר, ולתושבים ההיסטוריים במבנה ובסמוך אליו. לכן, מחובתו של בעל הנכס לנקוט באמצעים הדרושים למניעת המשך המפגע או להפסקתו, כמו גם לצמצום הסיכון. מפגע אסבסט עשוי להיווצר כאשר קוד אסבסט עבר שריפה, כאשר גג אסבסט של מבנה קורס, כאשר מתבצע פירוק אסבסט בניגוד לחוק או כאשר פסולת אסבסט מונחת בערמות. במקרים אלה עולה הסבירות לשחרור סיבי אסבסט לאוויר, כאשר הסיכון הסביבתי גדל גם כן.

  שירותי פירוק והחלפת גגות אסבסט

  חברת גגות בנייה קלה הינה חברה בעלת ניסיון רב בתחום הגגות, ומציעה מבין מגוון שירותיה גם שירותי פירוק גגות אסבסט. החברה מתמחה בפירוק גגות אסבסט בצורה מקצועית, אשר מבטיחה שמירה על איכות הסביבה, העובדים ואנשים הנמצאים באזור במהלך העבודה, תוך ביצוע עבודה יסודית המתחילה בפינוי הגג ומסתיימת בהובלתו לאתר הטמנה מתאים.

  לקבלת ייעוץ, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים