לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  קונסטרוקציות פלדה

  הקדמה נוגעת בכל תחום בחיים שלנו. ממש כפי שהמוצרים הטכנולוגיים הנוגעים לתקשורת, צילום והייטק עברו מהפכה בעשורים האחרונים, כך גם עולם הבניה. קונסטרוקציות פלדה הן מאותם פיתוחים מתקדמים אשר קנו את מקומם הודות לנוחות השימוש, ההרכבה המהירה והוזלת העלויות. אם בעבר, המבנים היו מבוססים על יציקות בטון ובלוקים בלבד, הרי שבשנים האחרונות האדריכלים והמהנדסים הבינו כי שימוש בקונסטרוקציית פלדה הינו יעיל יותר בכל פרמטר.

  בנוסף להוזלת עלויות ומהירות הרכבה יוצאות דופן, קונסטרוקציית הפלדה מאפשרת גם בניה מדויקת יותר, כזאת שמתאימה באופן מושלם לשרטוטים והתכנונים הטרומיים, בניה המאפשרת להימנע מטעויות אנוש הנעשות בבטון. החלקים השונים של השלד מיוצרים במפעל והשימוש במכונות הוא שמביא לתוצאות מדויקות להפליא.

  בניה קלה בעזרת קונסטרוקציות פלדה

  בניה קלה, בניה מתועשת ובניה ירוקה הם שמות זהים המציינים שיטת בניה נוחה ואפקטיבית המייעלת את תהליך הבניה. הרעיון הוא להשתמש בשיטה ידידותית לסביבה במהלכה הבניה נעשית במהירות כאשר הדבר לא בא על חשבון האיכות. בניינים המתבססים על בניה קלה יציבים לא פחות מבניינים מבוססי בטון, כאשר הבניה הקלה מציעה:

  • איטום טוב יותר לחום וקור.
  • חסינות לאש.
  • עמידות טובה יותר למזג האוויר.
  • הרכבה מודולרית של שלדים שונים הניתנים לפירוק והרכבה במהלך עונות השנה – ללא פגיעה במבנה הקיים.

  הדבר יעיל במיוחד לבתי קפה ומסעדות המעוניינות לבצע קירוי לחלק מהמסעדה בימי החורף. כמו כן הדבר מתאים ליצירת מחסנים, מוסכים, יחידות דיור או אזורים מקורים זמניים. מהירות ההקמה והעובדה כי ניתן לפרק את השלד ולשמור אותו למועד מאוחר יותר הופכים את הבניה הקלה לפתרון הנכון ביותר במאה ה-21.

  בונים חכם, בונים נכון

  "בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת" מתמחים בבניה קלה הכוללת קונסטרוקציות פלדה מתקדמות, פנלים מבודדים לאיטום, איסכורית לתחימת שטחים וחיפוי גגות, פרוק אסבסט מבניינים ישנים ועוד. הבניה הקלה שאנו מתמחים בה מאפשר לבנות הן מבנים למגורים, הן מבני אחסון והן מבנים ניידים. אנו מבצעים שימוש בחומרי הגלם המתקדמים ביותר על מנת לספק ללקוח פתרון מהיר, איכותי ובמחיר נוח לכל כיס. פנו אלינו כעת ונשמח להציג בפניכם פתרון בניה חכם ונכון.

  לקבלת ייעוץ, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים