לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  תיקון גגות

  בין אם מדובר במקום העבודה שלכם ובין אם מדובר בבית הפרטי תחזוקת גגות המבנים דורשת מכם השקעה כמעט קבועה על מנת לשמור על כל תשתיות הבית ברמה הגבוהה ביותר. אם לא מתבצעות עבודות תיקון גגות באופן קבוע, אתם עשויים להתמודד עם בעיות של הצפה או נזילות מים בכל חלקי המבנה השונים אשר עשויות להכפיל ולהעצים את עלויות התיקונים אשר יהיו דרושות למבנה שלכם. באופן מסורתי בעלי מבנים פונים לבצע עבודות תיקון גגות כחלק שיפוץ נרחב שהם עורכים בתשתיות המבנה. בכל מקרה ניתן לפנות לעזרת הצוות המקצועי של חברת בנייה קלה על מנת לאפשר חיזוק ועיצוב של גגות המבנה אשר יתאים לצרכים שלכם וימנע מכם לחוות נזקים גדולים יותר.

  מתי תדעו שאת צריכים לבצע עבודות תיקון גגות?

  אם אתם לא שומרים על שגרת התחזוקה קבועה בית המגורים או במקום העבודה שלכם, עבודות תיקון גגות עשויות להפתיע אתכם יש מאין תוך כדי שגרת החיים הרגילה. אחד מהסממנים הברורים ביותר לבלאי מתמשך של גג הבית שלכם בא לידי ביטוי דווקא בתקופת החורף הקרה. אומנם רוב האנשים מתכוננים לבוא הגשם המבורך ומבצעים עבודות איטום. אבל אם אתם לא משקיעים מספיק מאמצים אתם יכולים פתאום לגלות כתמי רטיבות על הקירות, פיצוצי צינורות או דליפות לחלקים שונים של הבית.

  כל אלו הם תופעות בעלות השפעה על כל חלקי הבית, החל מהסלון המטבח, הרהיטים וחדרי השינה. על כן תחזוקה לקויה של גגות הבית היא בעלת השפעה מיידית על כל אחד ואחד מן החדרים בהם אתם מבלים לאורך כל שעות היום. כמו כן, אם אתם ישנם בבית פרטי שאין בו גג מבודד אתם עשויים גם לסבול מתופעות של חום קיצוני או קור קיצוני. מסיבה זו ניתן לבצע עבודות תיקון גגות ושיפור הבידוד התרמי.

  תיקון גגות – טיפולים על ידי הצוות המקצועי ביותר

  בכל פעם שאתם מחליטים לבצע עבודות שיפוץ בבית הפרטי שלכם, אתם צריכים לחשוב גם על שיפוץ תשתיות הגג, אשר יכולות להבטיח לכם איכות חיים טובה הרבה יותר. בכדי שתוכלו לתכנן את שיפוץ הגג המושלם שלכם אתם חייבים להיעזר בצוות המקצועי של חברת בנייה קלה. אנו מלווים אתכם בשלבים השונים של תהליך השיפוץ על מנת לאפשר לכם לקבל את המוצר המושלם תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים של בטיחות וייצור. כל מה שאתם צריכים לעשות, הוא להגדיר את הדרישות שלכם.

  קשה לנו לחשוב על נסיבות בהן אנו יכולים לעצור את מהלך החיים הרגיל ולפנות לביצוע שיפוץ בצורה יזומה. לכן, קל הרבה יותר לראות מקרים בהם לקוחות בוחרים לבצע שיפוץ בבית שלהם או במקום העבודה, לאחר שמתרחשת תקלה חמורה באחת התשתיות של המבנה. אחת מהסיבות המוכרות ביותר שיכולה לגרום ללקוחות שלנו לפנות אלינו על מנת לבצע תהליך שיפוץ גגות, היא נזילה משמעותית שמסכנת את כל תשתיות המבנה האחרות. במקרה כזה, חשוב לבצע עבודה מקצועית של תכנון והוצאה לפועל של תהליך השיפוץ על מנת לצמצם את הנזקים ואת ההוצאות. חברת בנייה קלה היא חברה קבלנית מיומנת, בעלת וותק של למעלה מעשור אשר מאפשרת לבצע תהליך שיפוץ גגות מהיר אך אמין.

  מתי צריך לבצע שיפוץ גגות?

  ישנן ארבע סיבות אשר יכולות לגרום לכם לפנות לקבלן שיפוץ גגות שיעזור לכם לבצע תיקון נרחב בגג שלכם:

  1. נזילה – קל מאוד להבין מתי תשתיות הגג שלכם לא מצליחות לעמוד בעומס הגשמים או המים שזולגים במרזבי הבית. היווצרות של כתמי רטיבות על הקירות מעידה על תקלה חמורה ויכולה לפגוע אנושות ביציבות המבנה כולו ולכן מהווה עילה מיידית לשיפור תשתיות הגג.
  2. נפילת רעפים – אם יש לכם גג רעפים בבית והוא מתפרק בצורה מסוכנת, אתם חייבים לבצע פעולות מנע שישמרו על כל מי שנמצא בסביבת הבית מפגיעה. לכן, מומלץ במקרים כאלה לפרק את גג הרעפים ולהתקין חיפוי מסוג אחר.
  3. חיפוי אזורים – כאשר אתם רוצים להרחיב את תשתיות המבנה הקיימות, אתם צריכים לבצע שיפוץ גגות לאזורים בהם אין גג. על כן, ניתן להרחיב את הגג המקורי או ליצור גג חדש לבית שלכם אשר יאפשר לכם לקבל מראה אחיד.
  4. בידוד – בכדי לשפר את יכולות הבידוד של הגג, אתם צריכים לבחור בגגות מסוגים מיוחדים. ועל כן, ניתן לבצע שיפוץ כללי ולהחליף את הגג הנוכחי בגג מבנייה קלה אשר ישמור על טמפרטורה נוחה בכל ימות השנה.

  שיפוץ גגות – משימה מקצועית

  עבודות לשיפוץ הגג בבית הפרטי או בעסק שלכם, הן עבודות  המחייבות שיתוף פעולה עם קבלן מיומן בעל ניסיון בתחום. ולכן חשוב כבר מהשלבים הראשונים לשלב את הצוות של חברת בנייה קלה, אשר יכול לאפשר לכם לקבל את כל המידע הנחוץ לכם ליצירת גג מושלם לבית. אנו עובדים תחת סטנדרטים מקצועיים אמינים ואחראיים על מנת ליצור לכל לקוח את הגג המושלם לצרכים שלו.

   

  לקבלת ייעוץ, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים