צרו קשר : 054-8877-070

איסכורית

מלאו את הפרטים הבאים:

מהי איסכורית ? איסכורית היא פח רב שימושי המשמש לקירוי והקשחה של מבנים. האיסכורית נפוצה בבניית גגות וגם בבניית קירות. התקנתה של האיסכורית נוחה ונעשית על ידי הברגתה על גביו של שלד תומך.

את האיסכורית תוכלו למצוא כמעט בכל מחסן או מבנה תעשייתי כיום בישראל. ניתן לשדרג את האיסכורית הבסיסית על ידי הוספת חומר מבודד בין לוחות האיסכורית : החומר המבודד לרוב יהיה מקלקר, צמר סלעים ופוליאוריטן מוקצף. על ידי הוספת החומר המבודד בין לוחות האיסכורית נוצרים פנלים מבודדים אשר מעניקים יתרונות רבים כמו בידוד תרמי ואקוסטי, חסינות אש ועוד

איסכורית לבניית גגות

האיסכורית היא פלדה מגלוונת המגיעה בצורת לוחות בעלי 4 עד 5 גלים ראשיים. לוחות אלה יכולים להגיע בגדלים ואורכים שונים כמו גם במגוון צבעים. שימושם העיקרי הוא גידור שטחי בניה, מחסנים, גגות, החלפת גגות אסבסט, מבני תעשיה ועוד. לאסכורית ישנם יתרונות רבים כמו :

  • חוזק מכאני גבוה
  • מגוון צבעים בהם ניתן לצבוע את החמר
  • עמידות גבוהה לתנאי מזג האוויר
  • ניתן להתקנה על גגות קמורים
  • קל ופשוט להתקנה ביחס לחומרים אחרים
  • זול ביחס לאלטרנטיבות גידור אחרות
  • התאמה מדויקת של הגודל לדרישות הלקוח

אנחנו ב"בניה קלה – שיקום גגות ועבודות מתכת" מודעים לכל היתרונות הללו וממליצים ללקוחותינו בחום לאמץ את האיסכורית לביתם או לבית העסק.

עוברים לגג חדש

אם הגיע הזמן להחליף את גג האזבסט המסוכן בגג ידידותי לסביבה, אם ברצונכם ליהנות מן מיתרונות הבידוד של פאנלים מבודדים, אם אתם רוצים להקנות מראה אסטטי יותר למבנה או שטח הבניה – זה הזמן ליצור קשר עם "בניה קלה" ונשמח לבצע עבורכם את מלאכת ההחלפה וההתקנה.

"בניה קלה" מעסיקים את אנשי המקצוע המובילים בתחום אשר עם מלוא המקצועיות והאדיבות ישמחו לבצע עבורכם גם עבודות מסגרות, עבודות ריתוך, שיקום מבנים ועוד. פנו אלינו כעת ועיברו לגג חדש.

איסכורית מחיר הכי משתלם

איסכורית מחיר הכי משתלם – בגגות בנייה קלה

עולם הבנייה עוסק בחומרים שונים אשר אנו עושים בהם שימוש על פי הצורך והמטרה של המבנה אותו אנו בונים. אמנם בטון נחשב כיום בתור החומר החזק ביותר ורב המבני נבנים מיציקת בטון וברזלים, אך ישנם חומרים חדשים וקלים אשר מספקים הגנה, חום ובידוד וגם קלים מאוד להתקנה. איסכורית היא בעצם שם כולל ליריעות פח שמשמשים בתור חומר גלם בענף הבנייה. מדובר על פח מגלוון והוא מגיע בעוביים שונים. גגות ובנייה קלה היא חברה אשר עוסקת במגוון תחומים שקשורים בשיקום גגות, פירוק גגות אסבסט ועוד.

מה עושים עם איסכורית

את החומר ניתן להזמין לפי דרישה ובדרך כלל הוא יהיה צבוע בצבע לבן. בענף הבנייה שמשתכלל עם השנים אפשר למצוא חומרים חדשים אשר מחליפים את הבנייה המסורתית. יריעות פח הן פתרון מצוין לחיפויים, גידור, בנייה של מחיצות, וגם בניית מבנים קלים, שכן מדובר בחומרים נוחים לבנייה. מכיוון שצורתו היא הנדסית תכונה זו מאפשרת לה להיאחז באחת בשנייה וליצור משטחים חזקים ויציבים. 

שילוב של קורות תמיכה במבנה יוצרת חוזק ועמידות גבוהה מאוד לאורך זמן וכנגד פגעי מזג האוויר. הבנייה היא בשיטה מודולרית מה שמקנה לה גמישות רבה מבחינת התכנון וההנדסה. ניתן לחזק את המבנה על ידי קורות עץ וברגים או מוטות מתכם שמרותכות אחת לשנייה. זהו השלב בראשון בבנייה ועל גביו מתקינים את יריעות הפח המגלוון. הברגים משמשים לשתי מטרות:

  • לחזק את המתקן.
  • לאטום את החורים.

על כן הברגים מכילים דסקית מיוחדת בראש הבורג שהיא בעצם קפיץ שנועל ובחלק התחתון ישנו גומי שאוטם את החור שקדחנו. 

תחזוקה

האיסכורית זקוקה לאחזקה מינימלית. בתום ההרכבה שלה יש לטאטא את השבבים שנוצרו בגלל הקדיחות. אם המבנה ממוקם במקום מוצל תחת עצים כדאי לסלק את עלי השלכת כדי למנוע מהלחות שנכלאת בהם להזיק לפח המגולוון ולהחליד. רצוי לפנות לחברה אשר עוסקת בבניית גגות, חברת רצינית מחזיקה אנשי צוות מיומנים אשר יעשו את העבודה על הצד הטוב ביותר. אם אתם לא בטוחים ניתן להתייעץ עם אנשי מקצוע שישמחו לתת טיפים בנושא זה.

שירותים נוספים שעשויים לעניין אותך:

עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים