לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  סגירת מרפסת בגג מבודד

  כל בית צריך מרפסת. ומי שכבר יש לו אחת בוודאי יודע כיצד ליהנות ממנה בימי הקיץ החמים וגם בשעות בין ערביים כאשר מזג האוויר הופך לנעים יותר. סגירת מרפסת היא פעולה די פשוטה אשר למעשה הופכת את המרפסת לשעבר לעוד חדר בדירה. הסגירה מביאה אתה כמה יתרונות. החל מחדר נוסף בבית, שיפור של איכות החיים וכלה בהעלאת הערך של הבית. יתרונות אלו מביאים בעלי בתים רבים להחלטה על סגירת המרפסת של הבית וניצול טוב יותר של השטח. גגות ובנייה קלה היא חברת בנייה שמתמחה בבנייה קלה, פתרונות לגגות מסוגים שונים ושיקום של גגות.

  סגירת מרפסת במה זה כרוך?

  למעשה, ניתן לסגור כל מרפסת. השאלה היא באילו חומרים נשתמש על מנת לסגור אותה. אם ניקח בחשבון שמדובר במרפסת שהיא תלויה, אז יש לבדוק מה העומס אשר אפשר להוסיף לה מבלי שהיא תקרוס. בטון הינו החומר המסורתי שהיווה פתרון בלעדי בעבר. כאשר אנו סוגרים את המרפסת בעזרת יציקת בטון, היא הופכת לעוד חדר שניתן להשתמש בו. כאמור, במקרים רבים לא ניתן לצקת בטון מפאת משקלו הרב והסכנה שבהתמוטטות.

  חומר נוסף שניתן להשתמש בו הוא האלומיניום. מדובר על סוג של מתכת קלה מאוד שעושים בה שימוש ניכר בבנייה קלה. סגירת מרפסת באמצעות אלומיניום בוודאי לא תהווה סכנה של התמוטטות שכן הוא קל ביותר. כל מאוד להשיג אישור סגירה מחומר זה. שילוב שדל אלומיניום וגבס יביאו לבידוד תרמי ואקוסטי מושלמים.

  יתרונות של השיטה

  • ניתן להשלים את הבנייה במהירות רבה – תוך כמה ימים.
  • אין כמעט לכלוך ואבק במהלך הבנייה.
  • אין ממש צורך בתחזוקה או צביעה חוזרת.
  • קל לבנייה גם בזוויות שונות. ניתן להעביר את מערכת החשמל באופן מוסתר.

  מאז יצא חוק המרפסות תהליך קבלת היתר לסגירת מרפסת הפך לקל יותר ופשוט יותר. ככל שמדובר בבנייה קלה אשר אינה משפיעה על חזות הבניין או השכנים תזדקקו להיתר רק מהרשות המקומית. למרות זאת, רבים לא מבקשים אישור וסוגרים את המרפסת באופן עצמאי. מומלץ ללכת לפי החוק ולא להיגרר לבעיות מול הרשויות.

  לקבלת ייעוץ, השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עיצוב ופיתוח אתרים עיצוב ופיתוח אתרים